Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Představení agentury. Máte možnost dozvědět se veškeré informace o našich aktivitách, o možnostech zajištění nejrůznějších programů, smluvní a storno podmínky, technické zajištění akcí, informace o našich projektech, doplňkové služby a také s kým a na jaké úrovni spolupracujeme a v neposlední řadě, představení našeho realizačního týmu tváří v tvář. Toto vše a mnoho dalších informací. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční, umělecká a produkční a agentura, jejímž zaměřením je příprava, organizace a pořádání různých kulturních, společenských, dětských i charitativních akcí.

Své akce stavíme na vlastních zcela originálních nápadech a zdánlivě  neobvyklých kombinacích programů, které zaujmou každou věkovou a společenskou kategorii. Skladba a zaměření programu je podmíněna cílovou skupinou pro kterou je akce pořádána. Zakládáme si na originalitě a odlišnosti své práce, sestavách programů a vzniku nových projektů.

Připravujeme akce na klíč a kompletní oraganizaci pro Vaše firemní večírky s jakýmkoliv programem.

Zajistíme krásné objekty, které mohou sloužit pro prezentace firem, manažerských školení, kongresů, konferencí, seminářů, meetingů a team buildingů. Ale i jiné prostory podle typu akce a Vašich požadavků.

Pokud máte rádi adrenalin a chcete se odreagovat, připravíme Vám out-doorové aktivity v jakémkoli ročním období.

Nabízíme to nejlepší z naší taneční scény. Tanečníci, kteří se zde prezentují, získávají prvenství v republikových i světových soutěžích. Působí v nejlepších tanečních klubech a diskotékách po celé ČR i v zahraničí. Vystupují se celebritami, účinkují ve videoklipech, televizních reklamách, pořadech, muzikálech a tanečních filmech.

Vytvořili jsme si vlastní projekty, které můžete vidět na našich akcí, které pořádáme. Samozřejmě myslíme na všechny věkové kategorie. V naší nabídce najdete programy pro nejmenší až po seniory.

Pokud by jste nenašli Váš konkrétní požadavek, rádi Vám jej sestavíme podle Vašeho zadání a zároveň Vám navrhneme nejlepší řešení z hlediska finanční úspory a cíleného výsledku, kterého chcete dosáhnout.

Programy sestavujeme pro kluby a diskotéky k různým příležitostem i s možným, tematickým charakterem. Vytvořili jsme spoustu originálních akcí právě pro zmíněné kluby a diskotéky. Konkrétní prezentace programů zasíláme pouze na vyžádání a po registraci do našeho systému. Předcházíme tím tak, jistým způsobem, porušování nepsaných pravidel a věříme, že nás pochopíte. Preferujeme ale více osobní jednání, kde Vám přímo předvedeme naše prezentace a na místě provedeme analýzu Vašeho klubu a připravíme tzv.nabídku šitou na míru, pro splnění účelu Vaší akce.

Jedním z našich originálních a jedinečných projektů je krásný promo tým, který můžete využít pro příležitost propagace Vaší značky, produktu, či oživení programu Vašeho večírku. Tento promo tým se od jiných promo týmu, liší svou originalitou a v možnostech jeho využití. Počet lidí v týmu přizpůsobujeme velikostí akce a požadavku klienta. Do týmu můžeme nakombinovat i chlapce. Základ tvoří čtyři krásné dívky "SayWet girls". Více naleznete v sekci Promo tým.

V neposlední řadě můžeme zajistit, jak natočení profesionálního spotu do rádia, tak speciální znělku či skladbu. V našich řadách máme velice talentovaného Dje a o nic méně talentovaného skladatele v jedné osobě. Má již za sebou veliké zkušenosti v hudební oblasti a vytvořil mnoho úspěšných hudebních děl i pro naše přední zpěváky a skupiny.

Cílem naší agentury je zajišťovat kvalitní služby všem zákazníkům bez ohledu na rozsah zakázky, či programu. Jsme připraveni reagovat na každé Vaše specifické přání. Základ na kterém stavíme náš úspěch je odpovědnost a individuální přístup k Vám - našim klientům a vážíme si Vás, jelikož jsme si vědomi, co nám přinášíte.

Slogany, který si celý team Ree-Art Production vytvořil a řídí se jimi, zní:

„ Nic není nemožné. Umíme hodně a dokážeme ještě víc!“

„ Baví nás dělat to, co ostatní nedělají a nebaví nás dělat to, co dělají ostatní.“

 

Těšíme se na spolupráci

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .