Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti zajišťování nejrůznějších společenských akcí a programů jsme došli k závěru, že převážná část našich klientů se v přípravě a organizaci vůbec neorientuje. V těchto případech zajistíme celou akci takzvaně „na klíč“. Zjistíme Vaše požadavky a představy jak by celá akce měla proběhnout.
Veškeré zajištění akce řídíme pak s Vaší informovaností a součinností. Vše vyjednáme za Vás, včetně lokace, účinkujících a propagace. Nabízíme Vám tedy velmi komfortní, profesionální servis s osobním přístupem.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Firemní večírky

Vaše představy, návrhy, konzultace.

Další postupy, jak pracujeme s klientem, najdete v sekci AKCE NA KLÍČ.

Dozvíte se tam naše možnosti technického zajištění a mnoho jiných služeb, nebo dopňkových programů pro zpestření a originalitu Vašeho firemního večírku.

Pro přesnou specifikaci a dobrou orientaci jsme pro tyto vyrianty vytvořili samostatné sekce DOPLŃKOVÉ SLUŽBY a TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ.

Půjdeme s Vámi krok za krokem k vytvoření celého konceptu akce. Zajistíme hladký průběh akce, aby jste se nemuseli o nic starat a užili si zábavu se svými kolegy, hosty a přáteli.

Neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu. Jsme Vám k dispozici.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .