Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Máte možnost dozvědět se veškeré informace o našich aktivitách, o možnostech zajištění nejrůznějších programů, smluvní a storno podmínky, technické zajištění akcí, informace o našich projektech, doplňkové služby a také s kým a na jaké úrovni spolupracujeme a v neposlední řadě, představení našeho realizačního týmu tváří v tvář. Toto vše a mnoho dalších informací. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Aktivity

V této sekci je hromadný seznam veškerých našich aktivit. Pokud Vás zajímá konkrétní aktivita, vyberte si z nabídky vlevo.

Stanislav Prošek - exkluzivní zastoupení

Narodil jsem se 12.09.1989.

S tancem jsem začal v roce 2005 v 15ti letech, když jsem vstoupil do taneční školy Crazy Breakers pod vedením Petra Ježka.
Styl, kterým jsem začal tančit a věnuji se mu i nadále byl Breakdancing.
V roce 2008 jsem vystupoval se semifinalistkou Miss 2008 s Lucií Matouškovou v její volné disciplíně, kde jsme spolu tančili Breakdance.
Později mi jen tento styl už nestačil a začal jsem rozšiřovat své taneční schopnosti o Hip hop, House dance, Popping a v neposlední řadě Krumping.
Zúčastnil jsem se mnoho tanečních workshopů. Seznámil jsem se s různými tanečníky jakou jsou Les Twins, Jun Quemado, Pac Man, Džajna, Adam Klempár, skupina Dance 2XS. Mnoho těchto tanečních špiček jsem poznal například na soustředění zvaném Hip Hop Meeting a dalších...

V roce 2010 jsem byl členem známé česko-brazilské skupiny Out Of Bounds, kde jsme vyhráli první místo z celé České republiky na soutěžích jako je Taneční Skupina Roku 2010, nebo Czech Dance Organization. Název choreografile "Why so serious".
V nynějším roce působím jako choreograf skupiny 4Dance a lektor v DDM Ulita, Praha 3, kde mám také své taneční workshopy, nebo semináře.
Se skupinou 4Dance tančíme na různých soutěžích s mou choreografií s názvem "Enjoy us".

Jsem optimista a také tak přistupuji ke svému životu. Vím, že člověk se učí celý život a nesmí usnout na vavřínech. Tanec je můj život a směr ke kterému mě vedla moje máma a jsem ji vděčný, že to dělala. Jsem šťastný, že mohu dělat to, co mě šťastným dělá a to je největší dar v životě!


Slavnostní otevření OC Palladium, casino Admiral

Událost "Hračka roku 2009" od Sparkys

Žluté lázně (Pálení čarodejnic, silvestr)

Vystoupení na srazu skupiny Dancing Crackers, či soutěže Ulita4Dance (kde jsem působil také jako porotce)

Jsem členem projektu s názvem "Heart Of Strings"Vystupuji s hudební skupinou Funkiss jako jejich doprovod.

Choreograficky spolupracoval na projetku zvaném "Face up" (4Dance )

Maturitní ples v Děčíně

Ples v Neratovicích

Účinkoval jsem v divadle

a mnoho dalších vystoupení na soutěžích a akcích.

 • Foto ( 12 )

 • Video ( 1 )

 • OOB TOP- Why So Serious?

  Video

   

Tancuj a nedrob

Od září 2008 jsme odstartovali po celé České republice projekt s názvem „Tancuj a nedrob!“. Chceme ukazovat jiné možnosti trávení volného času, než jsou dlouhé hodiny trávené hraním her na PC nebo bezduché toulání se městem.... Vyučujeme poslední trendy moderních tanečních stylů a to zábavnou formou. Navíc vytváříme i bohatý program mimo tanec, aby to tanečníky více bavilo!

Název kampaně „Tancuj a nedrob!“ vychází z toho, že každé dítě je osobnost a dělá občas v životě špatné věci. Ty špatné věci jsou v našem pojetí „drobky“, které bohužel nejdou tak snadno vyluxovat, jako běžné drobky z koberce. Proto „Tancuj a nedrob!“  „Tancuj a nedělej něco, čeho by jsi později mohl litovat“.

Každý měsíc s kampaní navštívíme několik škol v daném městě. Původně jsme takto seznamovali děti s kampaní a jeli do dalšího města. Na přání ředitelů škol a rodičů jsme pak reagovali otevíráním pravidelných možností tance pro děti. Rozšířili jsme spektrum lektorů, takže děti mají velkou možnost se naučit od každého něco. Mimo to pořádáme celorepublikové srazy, kam jezdí rodiče s dětmi a potkávají tak kamarády z celé ČR. Nyní za podpory Oborové Zdravotní Pojišťovny.

Nejen, že učíme děti tancovat, ale objevujeme v nich i skryté talenty, které často samy od sebe ani neprojeví. Všechny děti nejsou průbojné, nebo jsou stydlivé. V našem kolektivu jde stydlivost a neprůbojnost stranou. Nejsme jen taneční komunita, skupina, či nadšenci se „spadlými kalhotami“ , ale především se snažíme dětem dát možnost ukázat jejich osobnost. Být všichni jako jeden a navzájem se podporovat. Zjednodušeně být jeden tým, ať jsi z Prahy, nebo z Liberce, nebo jestli máš pár kilo navíc, či deset dioptrií, nebo máš problém s řečí, či jiné indispozice, kvůli kterým Tě jinde neberou do party. U nás není překážkou to, co v jiných tanečních skupinách. Nejsme soutěžní tým, jsme celorepubliková taneční skupina a hlavně príma parta lidí, kde se všichni cítí moc fajn. My tančíme pro radost.

Chystáme se rozšířit projekt o postižené děti a osoby, které jsou schopny se hýbat horní částí těla. Cílem je začlenit vozíčkáře mezi nás a vyzvednout jejich důležitost a životní sílu, kterou leckdy nemá ani úplně zdravý člověk. Chceme naučit naší mladou generaci přistupovat k těmto lidem s respektem a citem. Pomáhat  jim a pokud je potkají, tak na ně nezírat, nebo naopak neodvracet oči, ale brát je každého jiného, normálního člověka . Vnímat  je jako  sobě rovné, přistupovat k nim s úctou a ne jako k nějaké atrakci, což je hodně smutné a daleko  smutnější  je, že se takto bohužel chovají i dospělí….. Nikdo z nás nikdy nemůže vědět, koho co potká, bohužel ani naše děti. Stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je hned. Je třeba si uvědomit, že to, co máme dnes, už zítra mít nemusíme a tímto vést k uvědomění i naše děti.

Nemáme určenou věkovou hranici tanečníků.  Pouze malé děti,  musí dosáhnout alespoň 5ti let. Nejmladší tanečnicí je 5ti letá holčička a nejstarší zanedlouho dovrší 50ti let a věřte, či ne, ani omylem by jste to této dámě nehádali.  Rodiče se také zapojují a na našich tanečních srazech tančí s našimi lektory Zumbu a hrají soutěže. Snaží se nás podporovat. Například nám tisknou letáky, nebo nám dávají různé dárky pro děti.  Projektu pomůže cokoli.

Pokud i Vy se chcete zapojit, přihlásit Vaše děti, účastnit se našich srazů, táborů, soustředění, či nás podpořit, budeme jedině rádi a věřte, že Vaše děti budou nadšené. Máme již za sebou tři roky fungování a bylo to velice těžké a náročné. Dnes již máme obrovské výsledky, partnery a nespočetně mnoho příznivců a fanoušků. Čísla nám narůstají, což je pro nás samozřejmě důkaz toho, že to děláme dobře a vydali jsme se správnou cestou.

Tímto bych zde chtěla poděkovat mému kolegovi, kamarádovi a moc fajn člověku Jardovi Havelkovi, který je autorem tohoto projektu. Jsem moc ráda, že mě oslovil, abych si vzala na starost obchodní sekci, zajišťování sponzorů, produkci a potažmo zastupování celého projektu a skupiny Dancing Cracers. Ze začátku to měl velice těžké a byl na to sám, pak se přidal Martin Boháč, který má na starosti lektory a školy, kde pořádáme kurzy. Poté se přidala i naše agentura. Dnes už je situace jiná, jsme tým a kamarádi a to jak v pracovním, tak v osobním životě.

Sama jsem máma, možná proto mě napadla myšlenka rozšíření projektu právě s výše zmiňovanými vozíčkáři. Jsem přesvědčená, že děláme opravdu správnou věc a s naším týmem to dokážeme. Samozřejmě nezapomínáme na děti z dětských domovů.

Máte-li zájem se dozvědět více, či přihlásit Vaše děti, napište nám.

 • Foto ( 18 )

 • Video ( 3 )

 • Celorepublikový sraz skupin Dancing Crackers – 2 dubna 2011

  Video

  Tancuj A nedrob (dancing crackers) In 20.Zš Plzeň !

  Video

  Tancuj a nedrob, Letní tábory Štědronín a Loutí

  Video

   

Sraz Dancing Crackers - Tancuj a nedrob

Srazy DC děláme abychom sjednocovali tanečníky po celé ČR a vytvářeli jim zážitky, které jsou v životě důležité. Na srazech města zatancují aby ukázali co nového se naučili. Vždy zajisťujeme vystoupení nějakého hosta (zpěváka, taneční skupiny, nebo jiné, speciální vystoupení), vyhlašujeme ceny těm, co se o něco zasloužili. Rozdáváme dárky. Máme také program také pro rodiče (zumba, vyhraj poukaz pro své dítě na tábor a mnoho dalších překvapení...)

Pořádali jsme již několik srazů a stále nám přibývá více členů a veliký ohlas za strany dětí i rodičů, kteří se nás také snaží podporovat. Pravidelné srazy pořádáme v Óčko Music Clubu v Praze.

Přijďte se i Vy podívat, odreagovat a zažít skvělou atmosféru našeho programu. Garantujeme, že se nebudete nudit a Vaše děti budou nadšené. Budete se těšit na příští sraz a Vaše děti Vám nedovolí vynechat další účast.

Pokud se budete chtít zúčastnit, napište nám kolik osob včetně Vašich dětí se zúčastní a z jakého města jste.

Prosíme o včasné zaslání přihlášky z důvodu zajištění míst. Děkujeme.

 

Termíny a místa srazů:

Jaroslav Havelka - exkluzivní zastoupení

Jmenuji se Jaroslav Havelka a tanci se věnuji 15 let.

Začínal jsem se stylem Break dance, ale postupem času mě oslovili i jiné moderní taneční styly (Street dance), které se dají s „Breakem“ kombinovat. Nyní jsem majitelem největší taneční skupiny v ČR, Dancing Crackers a je pro mě radost předávat zkušenosti dál a to nejen dětem. Tanec je prostě pro všechny!

Jsem autorem kampaně „Tancuj a nedrob!“ a tanečních tělocviků, které dělám po školách. Seznamuji děti s pohybem, aby z něj měli radost a zjistili, že je důležitý. Nyní také jezdím tour s rádiem Blaník, kde děláme taneční show a učíme lidi po celé republice.

Moje vize je uskutečnit velkou taneční show a zapojit co nejvíce tanečníků z různých koutů České republiky a vytvořit skupinu čítající několik tisíc spokojených tanečníků.

 • Foto ( 5 )

Hrachov 18.8.-28.8.2011

ilustrační foto

RS Star Line Hrachov

Svatý Jan – Hrachov, č.e. 45

Pošta Kamýk nad Vltavou 262 63

Nenechte si ujít náš taneční tábor! Jako host vystoupí Ben Cristovao!!!

A nejen to. uděláme i Dětský den plný atrakcí a super zábavy!!

Registrace na letní tábor, který je v termínu 18.8.2011 - 28.8.2011. Závazná registrace, která Vám zajistí místo na táboře je 250,- Kč. Zálohu je potřeba uhradit do 31.05.2011 a to částku 2740,-Kč. Doplatek na místě 1000,- Kč

Možno uhradit i celé 3990,- Kč

Číslo účtu: 43-3638140217/0100 zadejte platbu pod jménem a městem.
Zkontrolujte přijetí platby u jména v tabulce, bude odškrtnuto.

Do poznámky u platby zadejte Ree Art!

Tábor proběhne v krásném a luxusním prostředí kousek od Sedlčan www.starline.cz (Hrachov).

Pro nečleny taneční skupiny: Přihlásit se může každý, kdo má chuť zažít super tábor a naučit se tancovat nebo zlepšit to co už umí. Tábor je určen pro věkové kategorie od 6. let. Začátečníky i pokročilé tanečníky (rozdělíme na místě).

Registrace: zapsat se do registru níže a zaplatit dle instrukcí na účet zálohu 2990kč a na místě 1000kč nebo zaplatit celé 3990kč. Poté zkontrolovat přijetí platby.

Co je v ceně?

 • 4tréninky den á70kč = 280kč
 • Jídlo (5xden), pití (neomezeně) a ubytování 120kč/den

Heart of Strings

Projekt Heart of Strings je vzniknul koncem roku 2010. Za tu dobu sklidil mnoho úspěchů.

Projekt  „Heart of Strings“ je variabilní pro všechny velikosti klubů a disco klubů, plesy, firemní večírky a různé společenské akce.

Jedná se o vyjímečné spojení  smyčcových nástrojů s autorskou, elektro-housovou hudbou Dj Coera a tanečního propojení se skupinou Crazy Funk Stylers.

Druhou variantou vystoupení je možno pouze hudební produkce Dj Coera a houslistek bez taneční skupiny. V tomto vystoupení zahrají houslistky své vlastní skladby, remaky a autorské skladby od Dje Coera.

Výsledkem je unikátní spojení těchto na první dojem zdánlivě neslučitelných tanečních a hudebních stylů. Unikátní spojení a co víc, skvělá hudba, skvělý tanec, skvělé smyčce a úžasný zážitek...Posuďte sami…

 

Technické požadavky:

Mixážní pult, cd přehrávač, 3 vstupy na velké jacky, odposlechy.

V promu videu, které jsme vytvořili, můžete vidět kompletní tým.

 • Video ( 1 )

 • Heart of Strings - Ree Art Production 2010

  Video

   

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .