Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Zpracovaný záměr, rozvrh nebo plán nějaké budoucí činnosti nebo jejího výsledku. Časově ohraničené úsilí, směřující k vytvoření unikátního produktu nebo služby.

Můžete nahlédnout do naší kuchyně, kde se snažíme vytvořit originální taneční a hudební projekty.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Naše projekty

Tancuj a nedrob

Od září 2008 jsme odstartovali po celé České republice projekt s názvem „Tancuj a nedrob!“. Chceme ukazovat jiné možnosti trávení volného času, než jsou dlouhé hodiny trávené hraním her na PC nebo bezduché toulání se městem.... Vyučujeme poslední trendy moderních tanečních stylů a to zábavnou formou. Navíc vytváříme i bohatý program mimo tanec, aby to tanečníky více bavilo!

Název kampaně „Tancuj a nedrob!“ vychází z toho, že každé dítě je osobnost a dělá občas v životě špatné věci. Ty špatné věci jsou v našem pojetí „drobky“, které bohužel nejdou tak snadno vyluxovat, jako běžné drobky z koberce. Proto „Tancuj a nedrob!“  „Tancuj a nedělej něco, čeho by jsi později mohl litovat“.

Každý měsíc s kampaní navštívíme několik škol v daném městě. Původně jsme takto seznamovali děti s kampaní a jeli do dalšího města. Na přání ředitelů škol a rodičů jsme pak reagovali otevíráním pravidelných možností tance pro děti. Rozšířili jsme spektrum lektorů, takže děti mají velkou možnost se naučit od každého něco. Mimo to pořádáme celorepublikové srazy, kam jezdí rodiče s dětmi a potkávají tak kamarády z celé ČR. Nyní za podpory Oborové Zdravotní Pojišťovny.

Nejen, že učíme děti tancovat, ale objevujeme v nich i skryté talenty, které často samy od sebe ani neprojeví. Všechny děti nejsou průbojné, nebo jsou stydlivé. V našem kolektivu jde stydlivost a neprůbojnost stranou. Nejsme jen taneční komunita, skupina, či nadšenci se „spadlými kalhotami“ , ale především se snažíme dětem dát možnost ukázat jejich osobnost. Být všichni jako jeden a navzájem se podporovat. Zjednodušeně být jeden tým, ať jsi z Prahy, nebo z Liberce, nebo jestli máš pár kilo navíc, či deset dioptrií, nebo máš problém s řečí, či jiné indispozice, kvůli kterým Tě jinde neberou do party. U nás není překážkou to, co v jiných tanečních skupinách. Nejsme soutěžní tým, jsme celorepubliková taneční skupina a hlavně príma parta lidí, kde se všichni cítí moc fajn. My tančíme pro radost.

Chystáme se rozšířit projekt o postižené děti a osoby, které jsou schopny se hýbat horní částí těla. Cílem je začlenit vozíčkáře mezi nás a vyzvednout jejich důležitost a životní sílu, kterou leckdy nemá ani úplně zdravý člověk. Chceme naučit naší mladou generaci přistupovat k těmto lidem s respektem a citem. Pomáhat  jim a pokud je potkají, tak na ně nezírat, nebo naopak neodvracet oči, ale brát je každého jiného, normálního člověka . Vnímat  je jako  sobě rovné, přistupovat k nim s úctou a ne jako k nějaké atrakci, což je hodně smutné a daleko  smutnější  je, že se takto bohužel chovají i dospělí….. Nikdo z nás nikdy nemůže vědět, koho co potká, bohužel ani naše děti. Stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je hned. Je třeba si uvědomit, že to, co máme dnes, už zítra mít nemusíme a tímto vést k uvědomění i naše děti.

Nemáme určenou věkovou hranici tanečníků.  Pouze malé děti,  musí dosáhnout alespoň 5ti let. Nejmladší tanečnicí je 5ti letá holčička a nejstarší zanedlouho dovrší 50ti let a věřte, či ne, ani omylem by jste to této dámě nehádali.  Rodiče se také zapojují a na našich tanečních srazech tančí s našimi lektory Zumbu a hrají soutěže. Snaží se nás podporovat. Například nám tisknou letáky, nebo nám dávají různé dárky pro děti.  Projektu pomůže cokoli.

Pokud i Vy se chcete zapojit, přihlásit Vaše děti, účastnit se našich srazů, táborů, soustředění, či nás podpořit, budeme jedině rádi a věřte, že Vaše děti budou nadšené. Máme již za sebou tři roky fungování a bylo to velice těžké a náročné. Dnes již máme obrovské výsledky, partnery a nespočetně mnoho příznivců a fanoušků. Čísla nám narůstají, což je pro nás samozřejmě důkaz toho, že to děláme dobře a vydali jsme se správnou cestou.

Tímto bych zde chtěla poděkovat mému kolegovi, kamarádovi a moc fajn člověku Jardovi Havelkovi, který je autorem tohoto projektu. Jsem moc ráda, že mě oslovil, abych si vzala na starost obchodní sekci, zajišťování sponzorů, produkci a potažmo zastupování celého projektu a skupiny Dancing Cracers. Ze začátku to měl velice těžké a byl na to sám, pak se přidal Martin Boháč, který má na starosti lektory a školy, kde pořádáme kurzy. Poté se přidala i naše agentura. Dnes už je situace jiná, jsme tým a kamarádi a to jak v pracovním, tak v osobním životě.

Sama jsem máma, možná proto mě napadla myšlenka rozšíření projektu právě s výše zmiňovanými vozíčkáři. Jsem přesvědčená, že děláme opravdu správnou věc a s naším týmem to dokážeme. Samozřejmě nezapomínáme na děti z dětských domovů.

Máte-li zájem se dozvědět více, či přihlásit Vaše děti, napište nám.

 • Foto ( 18 )

 • Video ( 3 )

 • Celorepublikový sraz skupin Dancing Crackers – 2 dubna 2011

  Video

  Tancuj A nedrob (dancing crackers) In 20.Zš Plzeň !

  Video

  Tancuj a nedrob, Letní tábory Štědronín a Loutí

  Video

   

Heart of Strings

Projekt Heart of Strings je vzniknul koncem roku 2010. Za tu dobu sklidil mnoho úspěchů.

Projekt  „Heart of Strings“ je variabilní pro všechny velikosti klubů a disco klubů, plesy, firemní večírky a různé společenské akce.

Jedná se o vyjímečné spojení  smyčcových nástrojů s autorskou, elektro-housovou hudbou Dj Coera a tanečního propojení se skupinou Crazy Funk Stylers.

Druhou variantou vystoupení je možno pouze hudební produkce Dj Coera a houslistek bez taneční skupiny. V tomto vystoupení zahrají houslistky své vlastní skladby, remaky a autorské skladby od Dje Coera.

Výsledkem je unikátní spojení těchto na první dojem zdánlivě neslučitelných tanečních a hudebních stylů. Unikátní spojení a co víc, skvělá hudba, skvělý tanec, skvělé smyčce a úžasný zážitek...Posuďte sami…

 

Technické požadavky:

Mixážní pult, cd přehrávač, 3 vstupy na velké jacky, odposlechy.

V promu videu, které jsme vytvořili, můžete vidět kompletní tým.

 • Video ( 1 )

 • Heart of Strings - Ree Art Production 2010

  Video

   

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .