Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Spolupracujeme s nejlepšími tanečními lektory po celé ČR, kteří naučí Vás i Vaše děti tančit a máte i možnost Vaše děti svěřit do přípravných soutěžních týmů. Není to však podmínkou, ale Vaše děti ocení, že můžou tančit třeba jen pro radost a ne sedět u počítače, nebo se nudit a třeba spadnout tam, kde by je nikdo z Vás určitě nechtěl vidět. Právě proto jsme vytvořili unikátní, celorepublikový projekt doposud největší v celé ČR s názvem TANCUJ A NEDROB. Najdete zde, ale i spoustu jiných tanečních kurzů se skvělými, profesionálními lektory.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční dovolená

Myslíme i na naše rodiče, respektive na rodiče našich dětí, které jsou součástí projektu. Za dobu našeho působení, máme mnoho zájemců v řadách dospělých. Tanec nezná věkovou hranici a pokud chceš tancovat i v 50ti letech, tak kdo Ti brání? U nás můžeš a naopak nebudeš sám ani první. Nevěříš? Je to tak. U nás je nejstarší tanečnice, která zanedlouho dovrší právě zmiňovaných 50ti let a ani omylem by jste to této dámě nehádali.

Více o našem projektu se dočtete v sekci Naše projekty - Tancuj a nedrob.

Rozhodli jsme se, že pokud budeme mít hodně zájemců, začneme se zaměřovat na Taneční dovolené i pro rodiče s jejich dětmi. Zajištěn bude odborný dozor pro děti, aby si rodiče mohly psychicky odpočinout a věnovat se svým aktivitám. Fyzicky je odpočívat nenecháme a dáme jim pořádně do těla, ale bát se nemusí nikdo. My tančíme pro radost a né o závod.

Druhým a možná daleko podstatnějším důvodem, proč zrovna taneční dovolená rodičů a dětí je to, že bychom chtěli vytvořit dospělácký taneční tým a zcelit ho s tím naším dětským. Děti rychle odrostou a někdy, když se ohlédneme zpět, vidíme, jak rychle stárneme. Moc práce a málo času na všechno, bohužel i na děti. Jsme přesvědčeni, že jsme našli skvělý způsob, jak ještě více zblížit rodiče s dětmi a nenásilnou formou je dounutit si udělat čas na své ratolesti. Odpoutat se od dnešní rychlé, uspěchané doby a vrátit se do dětských let. Soutěžit, hrát si s nimi a prožít nádherné chvíle a spoustu skvělých zážitků, které si jak Vy, tak Vaše děti uchovají po zbytek života.

O to nám jde principiálně v celém našem projektu a ve finále je úpně jedno, jestli je někdo více, nebo méně nadaný, nemyslíte?

Pokud budete mít zájem, napište nám.

Budeme se moc těšit a všichni si určitě skvěle zařádíme.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .