Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Spolupracujeme s nejlepšími tanečními lektory po celé ČR, kteří naučí Vás i Vaše děti tančit a máte i možnost Vaše děti svěřit do přípravných soutěžních týmů. Není to však podmínkou, ale Vaše děti ocení, že můžou tančit třeba jen pro radost a ne sedět u počítače, nebo se nudit a třeba spadnout tam, kde by je nikdo z Vás určitě nechtěl vidět. Právě proto jsme vytvořili unikátní, celorepublikový projekt doposud největší v celé ČR s názvem TANCUJ A NEDROB. Najdete zde, ale i spoustu jiných tanečních kurzů se skvělými, profesionálními lektory.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční tábory

Taneční tábor se skupinou Dancing Cracers a celorepublikový projekt "Tancuj a nedrob"

Na táborech se setkávají tanečníci z celé ČR a předávají si zkušenosti. Od skvělých lektorů se naučí nové taneční kroky a sestavy. Tábor je prostě svátek pro tanečníka, který zanechá zážitky po celý život. Jestliže i Vy máte zájem k nám přihlásit Vaše děti, napište nám.

Budeme zde uvádět aktualní termíny táborů v časovém předstihu, aby každý měl možnost se včas přihlásit a zarezervovat si místo. V případě Vašeho zájmu se přihlašte k danému termínu na náš e-mail.

Termíny a místa:

Hrachov 18.8.-28.8.2011

ilustrační foto

RS Star Line Hrachov

Svatý Jan – Hrachov, č.e. 45

Pošta Kamýk nad Vltavou 262 63

Nenechte si ujít náš taneční tábor! Jako host vystoupí Ben Cristovao!!!

A nejen to. uděláme i Dětský den plný atrakcí a super zábavy!!

Registrace na letní tábor, který je v termínu 18.8.2011 - 28.8.2011. Závazná registrace, která Vám zajistí místo na táboře je 250,- Kč. Zálohu je potřeba uhradit do 31.05.2011 a to částku 2740,-Kč. Doplatek na místě 1000,- Kč

Možno uhradit i celé 3990,- Kč

Číslo účtu: 43-3638140217/0100 zadejte platbu pod jménem a městem.
Zkontrolujte přijetí platby u jména v tabulce, bude odškrtnuto.

Do poznámky u platby zadejte Ree Art!

Tábor proběhne v krásném a luxusním prostředí kousek od Sedlčan www.starline.cz (Hrachov).

Pro nečleny taneční skupiny: Přihlásit se může každý, kdo má chuť zažít super tábor a naučit se tancovat nebo zlepšit to co už umí. Tábor je určen pro věkové kategorie od 6. let. Začátečníky i pokročilé tanečníky (rozdělíme na místě).

Registrace: zapsat se do registru níže a zaplatit dle instrukcí na účet zálohu 2990kč a na místě 1000kč nebo zaplatit celé 3990kč. Poté zkontrolovat přijetí platby.

Co je v ceně?

  • 4tréninky den á70kč = 280kč
  • Jídlo (5xden), pití (neomezeně) a ubytování 120kč/den

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .