Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Zde najdete základní informace o našich cenách

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Ceník

Ceny našich akcí se odvíjejí od rozměru akce a závisí na na času a pracích spojených s přípravou. Vždy se snažíme přizpůsobit možnostem klienta. Kalkulace zasíláme společně s jednou konkrétní vytvořenou nabídkou.

 

Cena za dopravu:

K jednoduché kalkulaci, kterou si můžete sami spočítat podle vzdálenosti od Prahy a zpět a podle počtu automobilů. Uvádíme zde ceník za pohonné hmoty, který je určen k přepravě našeho, Vámi zvoleného týmu. Ceny jsou uvedeny bez dph. V rámci stálé a pravidelné spolupráce je možno je možno vytvořit individuální ceník.

Osobní automobil 8kč/km

Mikrobus 12kč/km

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .