Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Nezapomínáme ani na Vaše děti a můžeme jim připravit pěkné dětské odpoledne, celý den, či víkend. Skákací hrady, atrakce, soutěže, bojovky, kouzelník, výlety, dětský den, sportovní den a mnoho dalších aktivit a programů.

Specifický zábavný program s nejrůznějšími prvky od vystoupení dětských bavičů přes nejrůznější soutěže a hry. Program může mít i výchovně naučný charakter, záleží pouze na Vašem požadavku, jak a kam by se celá akce měla ubírat.

Dětské akce pořádáme nejraději a dětské publikum nás odmění vždy svým nadšením a spoluprácí.

 

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Děti

S dětmi máme veliké zkušenosti. Za vše mluví unikátní a největší celorepublikový projekt Tancuj a nedrob, který exkluzivně zastupujeme. Pro tento projekt zajišťujeme sponzory a partnery. Pokud i Vy byste se chtěli zapojit do našeho projektu v rámci partnerství a jakýmkoli způsobem nás podpořit, budeme jedině rádi. Více najdete v sekci NAŠE PROJEKTY.

Níže uvádíme různé možnosti programu pro Vaše děti. Napište nám Vaše přání a představy. Vypracujeme Vám celý koncept akce, nebo zajistíme vystoupení podle Vašich požadavků.

 

Dětské programy:


Bublinová show

Vánoční párty

Mikulášská párty

Kouzelník

Maškarní párty

Balónková párty

Dětské divadlo

Dětské sportovní odpoledne

Atrakce (konkrétní nabídky a ukázky atrakcí najdete v levém menu)

Dětská diskotéka

Taneční workshop

Ohňostroj a rachejtle

Dětský den

Vystoupení nejmladšího 9ti letého imitátora - show Michael Jackson

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .