Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Chtěli bychom se zavděčit všem a nezapomenout ani na třetí generaci. Pro vaše babičky a dědečky zde máme také nabídku zajímavých programů. Různé zajímavé prezentace našich partnerů, či programů na oživení výročí a jiných příležitostí.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Senioři

V této sekci naleznete seznam prezentací, zajímavých setkání, na které můžete vyslat své dědečky a babičky. Z naší nabídky si můžete vybrat i hudební žánr, jako jsou například lidovky a lidové tance, které najdete v sekci Tanec a Hudba.

Připravíme Vám program pro seniory podle Vašich požadavků. Pro seniory máme připravené speciální prezentace, které jsme pořádali v domově důchodců na Praze 5 ve spolupráci s Wellness klubem Evy Sojkové a specialistou na kloubní výživu p. Vítkem Chaloupkou. Tato prezentace sklidila velký ohlas právě u zmiňovaného publika, tak i u pečovatelek a ředitelky domova.

 

Programy:

Prezentace na téma:

Kolagen elixír mládí

Kolagen a senioři

Zlepšení mobility kloubů

Dlouhověkost a účinky kolagenu pro seniory

Tyto prezentace si můžete u nás objednat, napište nám

 

Kulturní programy:

Lidové tance

Lidová hudba

Taneční vystoupení dětí

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .