Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Pokud máte zájem spolupracovat s naší agenturou na poli umělecké tvorby, zábavy a organizace zábavných programů, máte možnost vyplnit níže uvedený předběžný dotazník.

Máme samozřejmě stálý zájem o nové tváře, zejména o tanečnice, tanečníky, hostesky, modelky, zpěvačky a zpěváky. Pokud působíte v jiné umělecké činnosti a chcete nabídnout svůj talent, neváhejte, vyplňte dotazník a my se s Vámi obratem zkontaktujeme a domluvíme potřebné.

Základní dotazník - bezplatná registrace

 
!
!
!
!
( +kdy nejlépe volat )
+kdy nejlépe volat
tel. nějaké blízké osoby-prosíme uvést její jméno
 

znalost anglického jazyka - známkování 1-5 jako ve škole
jste ochotná/ý dělat komparz? - můžete zde uvést za jaký minimální denní honorář
jste ochotná/ý dělat hostesku/hostesa? - můžete zde uvést za jaký minimální denní honorář
obvod hrudi, pasu, boků
ženy: XS=34, S=36, M=38, L=40, XL=42; muži: XS=44, S=46, M=48, L=50, XL=52, XXL=54
  Pokud jste tanečnice, tanečník, striptérka, či toplesska, pošlete tyto 3 fotografie: portrét/profil, cela postava, postava v plavkách.
Souhlasím se zařazením do agenturní databáze, která bude přístupná návštěvníkům tohoto webu, společně s některými zaslanými daty o mé osobě

 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .