Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Umělec je subjektivní označení, které popisuje osobu, která má nápady, tvoří, je kreativní. Často tento pojem označuje osobu, která se věnuje (v uměleckém kontextu) malířství, sochařství, herectví, tanci, zpěvu, psaní, tvorbě filmů a hudby. Při takové tvorbě musí používat svou představivost, talent nebo zkušenosti k vytváření děl, která mají určitou estetickou hodnotu. V tomto oddíle našich webových stránek je představení umělců z hudební oblasti se kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme a které Vám tímto nabízíme pro vystoupení samostatná, či vystoupení do večerního zábavného programu, nebo jiných kulturních akcí.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Živá hudba, zpěv, hudební skupiny, zpěváci, revival, historická hudba. Nacházíte se v sekci, kde najdete nadílku mnoha hudebních žánrů skupin a zpěváků. Koncerty, hudební vystoupení, či jen hudební podkres. Dynamická kubánská, či romská hudba. Spoustu možností, jak roztančit Vaše hosty na firmním večírku, nebo diskotéce, či klubu. Vybrat si můžete z hudební nabídky žánrů v levém menu.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .