Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Bubenická show

Tam Tam Orchestra

Kapela bicích nástrojů - NeoPercussio

Kapela bicích nástrojů byla založena v roce 2010. Jejím zakladatelem a uměleckým vedoucím je laureát mezinárodních soutěží, a v současné době student Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze.

Kapela je složena ze stálých členů, zejména se jedná o profesionály hrající ve známých souborech a orchestrech, lektory vysokých hudebních škol, neangažované sólové hráče.

Žánr kapely je různorodý, přesahuje od lehčích stylů populární hudby (Dance, Latin, Rock, …), přes vážnou hudbu starých i soudobých skladatelů, až po různé alternativní žánry. Hudební těleso je schopno hrát jak samostatně, tak i jako doprovod různých tanečních souborů, zpěváků, kouzelníků, fire show, aj

Drive a energie živého bubnování v podání této kapely nenechá nikoho chladným. Mají za sebou hodně úspěchů a zúčastnili se TV soutěže Česko-Slovensko má talent, kde sklidili obrovský úspěch.

Délka vystoupení:

maximálně 45minut. Lze rozčlenit do více hudebních bloků.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .