Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Hudební soubor též hudební skupina, nebo kapela z italského „capella“. Značí skupinu dvou či více lidí, hrajících na hudební nástroj, nebo zpívajících. Jsou známy soubory mnoha hudebních stylů a žánrů. Mohou vystupovat na koncertech, v klubech, nahrávat alba, nebo hrát jen tak pro radost.

zdroj wikipedia

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Hudební skupiny

Zajistíme pro Vaši akci vystoupení hudebních skupin níže uvedených a stejně tak vystoupení hudební skupiny dle Vašeho přání.
Níže je uveden souhrnný seznam hudebních skupin s obecným přehledem vystoupení, představitelů skupiny, charakteru vystoupení a dalších specifikací. Vyberte si v levém menu jaký hudební žánr Vás zajímá a klikněte si na Vámi vybranou skupinu.

Při zajišťování jakékoli akce Vám pomůžeme vybrat hudební skupinu, která charakterem vystoupení bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

Konkrétní nabídka:

Infinity

Maxim Turbulenc

CARISMA

música latina

Latinskoamerická a kubánská hudba je základem bohatého repertoáru kapely, který můžete slyšet jak v tradičním provedení, tak s příměsí jazzu, funku, rapu a dalších moderních stylů. „Charisma“ přesně vystihuje kouzlo a temperament této latino kapely, složené z vynikajících profesionálních hudebníků Latinské Ameriky a Kuby.

Energií nabité skladby jsou mimo jiné také z vlastní tvorby frontmana Carismy -talentovaného zpěváka, skladatele a tvůrce zajímavých a chytlavých aranžmá - Papito Arriety. O staré známé tradiční latino songy vás však kapela Carisma neošidí. Skupina hraje jak v komorním, tak mnohačetném seskupení až osmi hudebníků.

  • Foto ( 2 )

Verona

Run´n´Be hudební skupina

Kapela vznikla cca před čtyřmi lety v Brně jako formace čtyř studentů JAMU (obory muzikálové herectví a činohra).Nástrojové složení je poněkud nestandardní - basa, kytara, občas housle, tři vokály. Ptáte se "kde jsou bicí?"- ty jsou nahrazeny beatboxem od dvojnásobného mistra ČR v beatboxu.

Je těžké zaškatulkovat tuto kapelu do existujících hudebních stylů. Sami o sobě říkají, že hrají osobitý RUN'N'BE - směs funku, hip hopu, popu, beatboxu, chilloutu, houslí, latiny, folku a vokálů. Tento jedinečný mix hudebních stylů dodává kapele na specifičnosti a zaručuje příjemný poslech pro všechny věkové kategorie.

RH Funkiss

Hudební kapela RH Funkiss se zaměřuje především na doprovodná vystoupení pro tanečníky street dance a break dance, kteří tancují na funk z 80. let.  Jejich repertoár vychází z toho nejlepšího, co může hudba z oblasti funku nabídnout tanečníkům break dance: Sugar Hill Gang, Rappers delight, Black machine, Fred Wesley & the Jb's, James Brown, apod., a vlastní tvorbu. Spolupracují s profesionálními street dance tanečníky, díky čemuž jejich vystoupení dostane tu správnou hloubku.

Kapelu tvoří 6 mladíků, kteří mezi sebe občas přiberou (podle přání klienta) hostující zpěvačku Lucii Bláhovou s překrásným soulovým hlasem a mnohačetnými pěveckými zkušenostmi a další hudebníky. Většina členů této hudební skupiny vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. Hrají na kytaru, bicí, saxofon, trubku, basu a africké bubínky.

Technické požadavky:  zvukař + aparatura ( lze zajistit z naší agentury )

2 - 3 mikrofony na zpěv na stojanu (3 pokud budou vystupovat s hostující zpěvačkou ),

1 mikrofon na saxofon, 1 mikrofon na velký buben, owerhead, odposlechy.

IBULON

(cz/swe) Gypsy funk noise

Na podzim 2006 vzniklo česko-švédsko-romské trio IBULON (zpěv, kytara, basa, bicí), které se na koncertech rozrůstá až v sedmičlený ansambl. Hrají tradiční i současně ciganské popjazzové písně a vlastní tvorbu. Je to mix cikánských písní s funky, jazzem, popem, tradicí i moderní hudbou s moderními, hlavně kytarovými zvuky a to vše doplňují dvou, tři hlase vokály. Zakladní trio vystupuje se stalým hostem Karlem Švábem na soprán saxofon a romskou zpevačkou Pavlínou Matiovou. Dechová sekce se příležitostně rozrůstá o hosty - Michal Wroblewski (soprán a alt sax), Štěpán Janoušek (trombon) a Tom N. LEVECCHIA (trumpeta).

IBYŠEK (Jakub Xavier Baro) - zpěv, elektrická a akustická kytara, perkuse, piano
ULF GJERDINGEN (swe) - baskytara, kontrabas, zpěv, flétny
ONDŘEJ VOMÁČKA (cz) - bicí, perkuse
KAREL ŠVÁB (cz) - soprán, saxofon, klarinet
PAVLÍNA MATTIOVÁ (CZ) - zpěv, piano
----------------------------
MICHAL WROLEWSKI (CZ) - soprán a alt, saxofon
ŠTĚPÁN JANOUŠEK (CZ)- trombón
THOMAS N. LEVECCHIA (US)

Kapela má za sebou radu koncertu v pražských klubech:
Veletržní palác GAS06 (music festival AVU) , XT3, POPOCAFEPETL, PIP club, KRÁSNY ZTRÁTY, CARPE DIEM, BArovani SANDRY NOVÁKOVÉ v A STUDIU RUBIN a zatím největší koncert absolvovala pod jménem AMARO SUNO na gypsy festivalu THE 1000 YEAR JOURNEY - Gypsy music from around the globe - v londýnské BARBICAN MUSIC HALL (jun 07)

  • Foto ( 2 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .