Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Romská kapela

IBULON

(cz/swe) Gypsy funk noise

Na podzim 2006 vzniklo česko-švédsko-romské trio IBULON (zpěv, kytara, basa, bicí), které se na koncertech rozrůstá až v sedmičlený ansambl. Hrají tradiční i současně ciganské popjazzové písně a vlastní tvorbu. Je to mix cikánských písní s funky, jazzem, popem, tradicí i moderní hudbou s moderními, hlavně kytarovými zvuky a to vše doplňují dvou, tři hlase vokály. Zakladní trio vystupuje se stalým hostem Karlem Švábem na soprán saxofon a romskou zpevačkou Pavlínou Matiovou. Dechová sekce se příležitostně rozrůstá o hosty - Michal Wroblewski (soprán a alt sax), Štěpán Janoušek (trombon) a Tom N. LEVECCHIA (trumpeta).

IBYŠEK (Jakub Xavier Baro) - zpěv, elektrická a akustická kytara, perkuse, piano
ULF GJERDINGEN (swe) - baskytara, kontrabas, zpěv, flétny
ONDŘEJ VOMÁČKA (cz) - bicí, perkuse
KAREL ŠVÁB (cz) - soprán, saxofon, klarinet
PAVLÍNA MATTIOVÁ (CZ) - zpěv, piano
----------------------------
MICHAL WROLEWSKI (CZ) - soprán a alt, saxofon
ŠTĚPÁN JANOUŠEK (CZ)- trombón
THOMAS N. LEVECCHIA (US)

Kapela má za sebou radu koncertu v pražských klubech:
Veletržní palác GAS06 (music festival AVU) , XT3, POPOCAFEPETL, PIP club, KRÁSNY ZTRÁTY, CARPE DIEM, BArovani SANDRY NOVÁKOVÉ v A STUDIU RUBIN a zatím největší koncert absolvovala pod jménem AMARO SUNO na gypsy festivalu THE 1000 YEAR JOURNEY - Gypsy music from around the globe - v londýnské BARBICAN MUSIC HALL (jun 07)

  • Foto ( 2 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .