Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Rnb

Madalena João

Madalena João je česká zpěvačka, moderátorka, textařka, herečka a tanečnice známá především svou účastí v televizní soutěži Česko hledá SuperStar. Se zpěvem začala již  v 16ti letech, kdy vystupovala s repertoárem od světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey, Celine Dion atd). Nyní se naplno věnuje vlastní tvorbě, vydala několik alb.

Styl: R'n'B, pop, rock, dance, jazz, soul, dancehall, raggaeton, raggae, muzikálové písně.

Narodila se v roce 1983 v Brně. Základní školu studovala v Angole (kde několik let žila) a také v Brně. Poté vystudovala střední zdravotnickou školu. Se zpěvem začala Madalena v 16ti letech a vystupovala s převzatým repertoárem od různých světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey, Lauryn Hill, Celine Dion, atd). V roce 2000 se poprvé objevila na obrazovkách TV Nova v pořadu pro začínající zpěváky a zpěvačky ROZJEZDY PRO HVĚZDY. V této soutěži dvakrát zvítězila a dostala se do finále. Navštěvovala hodiny zpěvu na brněnské Konzervatoři a také na brněnské Jamu. Také vystupovala v několika televizních pořadech (Hogo Fogo - TV Nova, Prásk - TV Nova, Nedošli Do Finále - TV Nova, Barvál - ČT1, Filmový Festivál - ČT1, Zlatý Kanár - ČT2, Tyjátr, a další).V roce 2001 vydala desku s názvem 2.0.0.1. O rok později byl natočen videoklip na skladbu "My", která byla singlem k této desce. Klip se objevil v pořadu ESO, kde krátce vydržel.V roce 2004 se účastnila první řady soutěže ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR. V této soutěži se umístila mezi posledními 40ti soutěžícími. Tou dobou už probíhal konkurz do muzikálu HAIR, který se několik týdnů hrál v brněnském MĚSTSKÉM DIVADLE. Madalena uspěla a v muzikálu účinkovala. Dále byl natočen klip ke skladbě The Love game. Krátce spolupracovala s kapelou Navigators, v soutěži Coca Cola Popstar, se dostali mezi poslední desítku. Vystoupila se Zlínskou Filharmonii Bohuslava Martinů. Záznam z koncertu vyšel na DVD. Také již několik let spolupracuje s Nadací Unicef. Hostuje na mnoho deskách ( například se zlínskou kapelou Defuckto) a také na DVD se Sámerem Issou , s nímž vystupovala i na Eurosongu v roce 2009. Již dva roky spolupracuje s taneční školou LP Pik Dance, pod vedením Petra Pika ( Bailando) a Mariany Šelemberkové. V roce 2009 vyšla deska DESTINO, kterou nahrála s bratrem Plutem. Deska vznikala ve studiu Bany Dje,na které se také podílel Dj Mr Vee. Půl roku na to natočila videoklip s L4P k písni Kdy. V současné době je Madalena zavřena ve studiu, kde připravuje svoji sólovou desku, která by měla vyjít v září. Aktivně vystupuje na akcích Hanky Kychové (Tančíme v rytmu), Davida Novotného a zpěváka Hynka Tomma.

 • Video ( 8 )

 • Madalena Joao- One Love

  Video

  Madalena Joao - Doteky snů

  Video

  Headdy Mam Co Chces feat Madalena Joao

  Video

  Madalena Joao Kočka Tvá

  Video

  madalena joao mesicni

  Video

  Madalena Joao

  Video

  Madalena Joao a Pluto - Děkujem

  Video

  Madalena Joao a Pluto

  Video

   

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .