Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Moderátor, kouzelník, fakír, barmanská show, akrobatická show, létající děti, imitátor Michaela Jacksona, karaoke, dj's, zábavná show, capoeira, barmanská fire show, mažoretky, ohnivá show a mnoho dalších vystoupení, které jste nenašli v sekci hudba a tanec, naleznete právě zde. Garantujeme kvalitu našich vybraných umělců s kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

To co jste nenašli v sekci hudby a tance, naleznete zde. Vystoupení různých zaměření. Skvělá barmanská show, fire show, capoeira, pole-dancig, akrobatická show, dj's, moderátoři, karaoke, bmx show a jiná vystoupení na Vaše večírky, klub, nebo diskotéku. Sportovní akce, dětské akce, nebo městské slavnosti.

Pro všechny typy kulturních akcí si můžete zvolit výběr programu a umělců z naší nabídky opět v levém menu. Pokud by jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Vše s Vámi zkonzultujeme a zajistíme to, co hledáte, nebo najdeme vhodnou alternativu.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .