Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Diskjockey (diskžokej), někdy také DJ (dý džej), je osoba, která vybírá a pouští předem připravenou hudbu určenou pro veřejnou produkci.

Původ slova
Poprvé se tento termín vyskytuje v souvislosti s rozhlasovým vysíláním, kdy komentátoři uváděli a přehrávali populární hudbu z gramofonových desek. Gramofonové desky se označuje v angličtině i slovem disc. První diskjockejové byli ti, kdo „jezdili na gramofonových deskách“. Později byl výraz zkracován na DJ. Dnes je význam označení DJ mnohem širší. DJ nejen že pouští připravenou hudbu, ale tuto hudbu i jistým způsobem „obrábí“. S použitím moderních technologií hudbu v okamžiku přehrávání upravují, mixují s jinými písničkami, přirozenými a umělými zvuky.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Česká scéna

DJ Mio

DJ Mio

Jako DJ působí na scéně  3 roky, je mu pouhých 21 let narodil se roku 1989.

Hudební žánry : Funky house, Latino house, Club house, RnB, Hip Hop

Kluby kde působí, nebo působil : Disco Freeland, Disco Hrádek, Club Jet, DC1, Tat Bar, LA Goon, Luxor, Disco pod Lipou , Music bar Tuzex, Funtasy club, ....

Reference : Odehrál párty po boku celebrit a známých DJ jako například: Michael Burian, Leoš Mareš, Jan Bendig, Verona.

Hrál pro modelky jako jsou Mašlíková, Svobodová, Průšová..,

Jako největší zážitek v kariéře bere předehrávání Safri duo a křtění jejich nového CD Greates hits.

DJ Mio působil i v rádiu Seejay po boku královny RNB Victorie. V rádiu Seejay se naučil moderovat a od té doby moderuje, plesy, večírky, párty atd.. Poslední dobou se DJ Mio dal i na pořádání akcí první jeho akce byla spojena s jeho oslavou narozenin kam přišlo 500 lidí další párty byla Vánoční akce, kde se vystřídalo 450 lidí.  Dj Mio určitě bude pokračovat v pořádání akcí a jeho fandové se mohou těšit na další akce a na lepší párty než dosud byly. Jeho heslo  ( Music For Life ). DJ Mio se soustředí při hraní a moderování na to, aby se hosté především bavili a k tomu přizpůsobuje i svůj výběr hudby.Snaží se, aby ani jedna akce nebyla stereotypní.

V naší agentuře začal působit začátkem letošního roku a to poprvé na Prisoner párty ve Funtasy klubu, kde naše agentura tuto akci pořádala.I během této krátké doby jsme Dj Mia začali obsazovat na naše další akce, které jsme pořádali v Praze, ale mimo ni. Nejenom, že je skvělý Dj, ale umí pobavit i publikum a to je pro nás velice důležité. Ne každý Dj umí i mluvit do mikrofonu a tím udržet, nebo podtrhnout dobrou atmosféru hostů. Je schopný zahrát pro mladé, ale i pro starší publikum. Vždy se přizpůsobí. Zajistili jsme mu účinkování v klubu Funtasy, kde právě na Priner párty, sklidil veliký ohlas u vedení klubu i hostů a klub si ho dále žádá. Mimo jiné, konkrétně k této zmiňované akci, nám úvodní znělku namixoval Dj Coer, který společně se  zmiňovaným Dj Miem, účinkovali na naší akci Say Wet Show, kterou jsme pořádali v klubu Óčko Music Club v Praze. Oba Dj’s byli úžasní a skvěle se doplňovali. Jsou mladí, hezky se na ně kouká a ještě lépe poslouchá. Jako pár se k sobě hodí skvěle a také je takto doporučujeme.

Dj Joe

Dj Joe začínal v roce 1989 v proslulé diskotéce v Domažlicích následně opanoval Plzeň, odkud se přes hraní v předních německých klubech (Alcatraz, Palace Hotel, 21 inch aj.),  během několika let propracoval na světovou úroveň a stal se rezidentem podniků na Mallorce, v Německu a v Itálii. Oblibu u publika a uznání od profesionálů si získal díky svým energickým  setům, ve kterých propojuje  house, electro, progresiv a trance s novými trendy na poli taneční hudby a dalšími prvky. Specialitou je kombinace všeho co má rytmus.

Spolupracoval a vystupoval s řadou špičkových českých i zahraničních DJ´s jako Jerry Ropero, Marusha, André Tanneberger, Marcus Schultz, Kai traced, Tráva, Loutka, Michael Burian, AGENT, Angel Charley, DJ Orbit, DJ Lucca, a další.

1994 – 1998 American Chance Casinos  “Akce”
1994 – 2004 Club Banana Újezd, Fontána
2004 - 2005

Sunset 2004/05, Pig Fest aj.

2004 (DE) Suite 15  (Regensburg), Muqua (Wien), Prison Club (Lindau), Alcatraz (Landau), 
2005 (DE)

Orange (Hamburg) 12 inch (Manheim)

2004 – 2007 Mallorca / Spain (Riu Palace, Deportivo Baleares, Palma Bay, Luna mora, Zsazsa) 2008
2008

DC1 (Praha), Retro Music Hall (Praha), Club Mazaný Zajíc (Praha), Beer Factory   (Praha)

 

Dj Coer

Dj Coer začal svou djskou produkcí již ve svých 14 letech, kdy si zakoupil své první gramofony a vnikal do tajů djingu (úplné prvopočátky ovšem sahají do jeho 11 let). Po ročním neustálém tréninku se seznámil s majiteli klubu Duplex Most, kteří mu dali příležitost ukázat, co se naučil. Jeho vystoupení vedení klubu natolik oslovilo, že mu nabídli stálé angažmá a překřtili ho na Nejmladšího DJ. Tím jeho djská kariéra odstartovala a za tři léta se objevil za gramofony několika desítek klubů. Svou techniku vypiloval na velmi profesionální úroveň, kdy začal mixovat ze 4 přehrávačů najednou (i ve stejné frázi a harmonii). Tento styl techniky je v České Republice velice ojedinělý a momentálně se jím smí pyšnit jen několik málo djs. V roce 2007 se stal resident DJ a skladatelem pro holandský energetický drink Flugel, se kterým objel kluby po České republice. V lednu 2010 vystoupil naposledy a poté se začal věnovat přípravě na maturitní a absolventskou zkoušku na Pražské konzervatoři.

Jeho produkce se objevila daleko dříve než samotný djing. V 11 letech skládal jen za pomocí tužky, inkoustu a notové osnovy, po dvou letech přešel k počítačové práci za pomocí FL Studia a za další dva roky Cubase SE 3, následovaným Nuendem 3, Cubase 5 a 6. Při své tvorbě využívá čistě svých zvuků a smyček. Momentálně vytváří hudbu pro známé houslové trio String Ladies a projekt Heart of Strings(zde mi prosím dejte proklik na to video, co jsem Vám posílala ten link z youtube, to video budeme mít i uvodní strance, jak jsme mluvili o tom, že tam budou ta videa), který vytvořila naše agentura.Dále vytvořil hudbu na světoznámou módní přehlídku KABO a spolupracoval např. i s Michalem Davidem. Nyní se zabývá hudební tvorbou pro Maxim Turbulenc.

Hudební styly: House music a to ve všech odvětvích. Nejméně oblíbené jsou hip hop, r’n’b a mainstream, ale i přesto se snaží být velice profesionální a všestranný, a proto i tyto styly může zahrnout do svého djské produkce.

Kluby:

Duplex Most, Unico ME, Palác Akropolis, Central Station Gallery, Misch Masch, Ocko, Techtle Mechtle, Pekelnej bar, Chapeau Rouge, Bukanýr, DC 1 atd.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .