Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Diskjockey (diskžokej), někdy také DJ (dý džej), je osoba, která vybírá a pouští předem připravenou hudbu určenou pro veřejnou produkci.

Původ slova
Poprvé se tento termín vyskytuje v souvislosti s rozhlasovým vysíláním, kdy komentátoři uváděli a přehrávali populární hudbu z gramofonových desek. Gramofonové desky se označuje v angličtině i slovem disc. První diskjockejové byli ti, kdo „jezdili na gramofonových deskách“. Později byl výraz zkracován na DJ. Dnes je význam označení DJ mnohem širší. DJ nejen že pouští připravenou hudbu, ale tuto hudbu i jistým způsobem „obrábí“. S použitím moderních technologií hudbu v okamžiku přehrávání upravují, mixují s jinými písničkami, přirozenými a umělými zvuky.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Zahraniční scéna

ALEX GAUDINO / It
ALEX C. / De
TOPMODELZ
IAN OLIVER
MASTER BLASTER / De
JAY FROG / De (Ex Scooter)
FLOORFILLA / It
KARMA / Hr
GLOBAL DEEJAYS / De
SPECIAL D. / De
ROYAL GIGOLOS / De
PAFFENDORF / De
SASH!
VINYLSHAKERZ aka Mike Red
JERRY ROPERO
BENASSI BROS. feat. DHANY
BASSHUNTER – Se
BROOKLYN BOUNCE
MILK & SUGAR
OLAV BASOSKI
BARACUDA / De
Dj SHAUN BAKER (UK / De)
Live Act SHAUN BAKER - MALOY LIVE ON STAGE (THE VOICE OF SHAUN BAKER)
MARCEL WOODS (NL)
JOHN MARKS (NL)
THE REAL BOOTY BABES
2-4 GROOVES

Veškerá vystoupení zahraničních skupin a DJ's realizujeme ve spolupráci s Uměleckou Agenturou FRANTIŠKA BABKY a firmou UNIVERSAL MUSIC s.r.o., kteří mají výhradní zastoupení na tyto umělce pro Českou republiku.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .