Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

PLESY: Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti zajišťování nejrůznějších společenských akcí a programů jsme došli k závěru, že převážná část našich klientů se v přípravě a organizaci vůbec neorientuje. V těchto případech zajistíme celou akci takzvaně „na klíč". Zjistíme Vaše požadavky a představy jak by celá akce měla proběhnout.
Veškeré zajištění akce řídíme pak s Vaší informovaností a součinností. Vše vyjednáme za Vás, včetně lokace, účinkujících a propagace. Nabízíme Vám tedy velmi komfortní, profesionální servis s osobním přístupem.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Plesy

Maturitní, či standartní plesy. Tyto typy akcí jsou naší oblibou. Již několikrát jsme právě při těchto příležitostech představili náš projekt "Heart Of Strings"

Velice žádaný, kvalitní program s uměleckým zážitkem. Více naleznete v sekci Naše projekty.

Dále zajistíme:

Zvukaře

Dekorace

Moderátora

Kompletní ozvučení

Osvětlení

Možno vytvořit choreografie pro maturanty.

Mnoho dalších zajímavých vystoupení, které najdete v hlavním menu. Stačí si vybrat jaký typ zábavy Vás zajímá. Hudba, tanec,  ostatní.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .