Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Spolupracujeme s nejlepšími tanečními lektory po celé ČR, kteří naučí Vás i Vaše děti tančit a máte i možnost Vaše děti svěřit do přípravných soutěžních týmů. Není to však podmínkou, ale Vaše děti ocení, že můžou tančit třeba jen pro radost a ne sedět u počítače, nebo se nudit a třeba spadnout tam, kde by je nikdo z Vás určitě nechtěl vidět. Právě proto jsme vytvořili unikátní, celorepublikový projekt doposud největší v celé ČR s názvem TANCUJ A NEDROB. Najdete zde, ale i spoustu jiných tanečních kurzů se skvělými, profesionálními lektory.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Naši lektoři

Pokud jste zabrouzdali na tuto stránku,  určitě Vás zajímá tanec. Třeba máte zájem o nějaký taneční kurz a nevíte přesně na jaký styl se zaměřit. V sekci Taneční styly, se můžete seznámit s taneční terminologií, vybrat si styl, co Vás zajímá, nebo kde vlastně začít. Neméně důležité je ale také, zvolit si dobrého lektora. Neznamená, že každý dobrý tanečník musí být i dobrým lektorem. V této sekci Vás seznámíme s lektory,, kteří opravdu „umí“ vyučovat tanec a nejen to. Patří mezi ty nejlepší. Seznámíme Vás s lektory, kteří jsou členy našich projektů, tak i lektory, kteří učí ve vyhlášených studiích, či jsou našimi kamarády a zaslouží si být zde, mezi těmi nejlepšími.

Stanislav Prošek - exkluzivní zastoupení

Narodil jsem se 12.09.1989.

S tancem jsem začal v roce 2005 v 15ti letech, když jsem vstoupil do taneční školy Crazy Breakers pod vedením Petra Ježka.
Styl, kterým jsem začal tančit a věnuji se mu i nadále byl Breakdancing.
V roce 2008 jsem vystupoval se semifinalistkou Miss 2008 s Lucií Matouškovou v její volné disciplíně, kde jsme spolu tančili Breakdance.
Později mi jen tento styl už nestačil a začal jsem rozšiřovat své taneční schopnosti o Hip hop, House dance, Popping a v neposlední řadě Krumping.
Zúčastnil jsem se mnoho tanečních workshopů. Seznámil jsem se s různými tanečníky jakou jsou Les Twins, Jun Quemado, Pac Man, Džajna, Adam Klempár, skupina Dance 2XS. Mnoho těchto tanečních špiček jsem poznal například na soustředění zvaném Hip Hop Meeting a dalších...

V roce 2010 jsem byl členem známé česko-brazilské skupiny Out Of Bounds, kde jsme vyhráli první místo z celé České republiky na soutěžích jako je Taneční Skupina Roku 2010, nebo Czech Dance Organization. Název choreografile "Why so serious".
V nynějším roce působím jako choreograf skupiny 4Dance a lektor v DDM Ulita, Praha 3, kde mám také své taneční workshopy, nebo semináře.
Se skupinou 4Dance tančíme na různých soutěžích s mou choreografií s názvem "Enjoy us".

Jsem optimista a také tak přistupuji ke svému životu. Vím, že člověk se učí celý život a nesmí usnout na vavřínech. Tanec je můj život a směr ke kterému mě vedla moje máma a jsem ji vděčný, že to dělala. Jsem šťastný, že mohu dělat to, co mě šťastným dělá a to je největší dar v životě!


Slavnostní otevření OC Palladium, casino Admiral

Událost "Hračka roku 2009" od Sparkys

Žluté lázně (Pálení čarodejnic, silvestr)

Vystoupení na srazu skupiny Dancing Crackers, či soutěže Ulita4Dance (kde jsem působil také jako porotce)

Jsem členem projektu s názvem "Heart Of Strings"Vystupuji s hudební skupinou Funkiss jako jejich doprovod.

Choreograficky spolupracoval na projetku zvaném "Face up" (4Dance )

Maturitní ples v Děčíně

Ples v Neratovicích

Účinkoval jsem v divadle

a mnoho dalších vystoupení na soutěžích a akcích.

  • Foto ( 12 )

  • Video ( 1 )

  • OOB TOP- Why So Serious?

    Video

     

Jaroslav Havelka - exkluzivní zastoupení

Jmenuji se Jaroslav Havelka a tanci se věnuji 15 let.

Začínal jsem se stylem Break dance, ale postupem času mě oslovili i jiné moderní taneční styly (Street dance), které se dají s „Breakem“ kombinovat. Nyní jsem majitelem největší taneční skupiny v ČR, Dancing Crackers a je pro mě radost předávat zkušenosti dál a to nejen dětem. Tanec je prostě pro všechny!

Jsem autorem kampaně „Tancuj a nedrob!“ a tanečních tělocviků, které dělám po školách. Seznamuji děti s pohybem, aby z něj měli radost a zjistili, že je důležitý. Nyní také jezdím tour s rádiem Blaník, kde děláme taneční show a učíme lidi po celé republice.

Moje vize je uskutečnit velkou taneční show a zapojit co nejvíce tanečníků z různých koutů České republiky a vytvořit skupinu čítající několik tisíc spokojených tanečníků.

  • Foto ( 5 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .