Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Casting je proces, při kterém se provádí výběr herců a jiných účinkujících podle různých kritérií, k nimž patří např. pohlaví, věk, etnický vzhled, barva a typ vlasů, barva očí, barva hlasu, výška, váha, míry, předchozí zkušenosti s filmováním, fotografováním nebo divadlem, speciální požadované znalosti, schopnosti, nebo dovednosti (zpěv, tanec, zájmy, zkušenosti se zvířaty, jazykové znalosti apod.).Jsou organizovány pro výběr herců a aktérů pro natáčení reklam, filmů, videoklipů, nebo focení.

zdroj wikipedia

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční castingy

Pokud budeme pořádat castingy, nebo naše partnerské agentury s kterými spolupracujeme, zde se dozvíte kdy a kde se můžete zúčastnit, nebo přihlásit k požadovanému výběrů a náborů osob.

Sledujte náš FB Ree Art Production, kde také naleznete novinky a veškeré informace, týkající se dění v naší agentuře. Také se můžete přihlásit k odběru novinek a budete mít okamžité informace hned a nepropásnete svou příležitost.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .