Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Spolupracujeme s nejlepšími tanečními lektory po celé ČR, kteří naučí Vás i Vaše děti tančit a máte i možnost Vaše děti svěřit do přípravných soutěžních týmů. Není to však podmínkou, ale Vaše děti ocení, že můžou tančit třeba jen pro radost a ne sedět u počítače, nebo se nudit a třeba spadnout tam, kde by je nikdo z Vás určitě nechtěl vidět. Právě proto jsme vytvořili unikátní, celorepublikový projekt doposud největší v celé ČR s názvem TANCUJ A NEDROB. Najdete zde, ale i spoustu jiných tanečních kurzů se skvělými, profesionálními lektory.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční kurzy

Taneční kurzy skupiny Dancing Cracers - DC

V našich kurzech se děti učí různé taneční styly, sestavy, připravují se na velké srazy DC a vystupování na různých akcích jako jsou plesy, slavnosti, městské akce, školní akce a mnoho dalších společenských událostí, kterých se naše děti účastní. Skupina DC založila projekt "Tancuj a nedrob". Více o tomto projektu se dozvíte v sekci Naše projekty.

Pokud máte zájem se blíže informovat, nebo se přihlásit, napište nám.

Seznam měst a kurzů, kde nás můžete navštívit:

 

Praha

Beroun

Říčany

Čerčany

Kladno

Dobřichovice

Benešov

Vlašim

Plzeň

Karlovy Vary

Příbram

Votice

Tábor

Jihlava

Pardubice

Chrudim

České Budějovice

Jablonec nad Nisou

Liberec

Mladá Boleslav

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .