Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Spolupracujeme s nejlepšími tanečními lektory po celé ČR, kteří naučí Vás i Vaše děti tančit a máte i možnost Vaše děti svěřit do přípravných soutěžních týmů. Není to však podmínkou, ale Vaše děti ocení, že můžou tančit třeba jen pro radost a ne sedět u počítače, nebo se nudit a třeba spadnout tam, kde by je nikdo z Vás určitě nechtěl vidět. Právě proto jsme vytvořili unikátní, celorepublikový projekt doposud největší v celé ČR s názvem TANCUJ A NEDROB. Najdete zde, ale i spoustu jiných tanečních kurzů se skvělými, profesionálními lektory.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční srazy

Sraz Dancing Crackers - Tancuj a nedrob

Srazy DC děláme abychom sjednocovali tanečníky po celé ČR a vytvářeli jim zážitky, které jsou v životě důležité. Na srazech města zatancují aby ukázali co nového se naučili. Vždy zajisťujeme vystoupení nějakého hosta (zpěváka, taneční skupiny, nebo jiné, speciální vystoupení), vyhlašujeme ceny těm, co se o něco zasloužili. Rozdáváme dárky. Máme také program také pro rodiče (zumba, vyhraj poukaz pro své dítě na tábor a mnoho dalších překvapení...)

Pořádali jsme již několik srazů a stále nám přibývá více členů a veliký ohlas za strany dětí i rodičů, kteří se nás také snaží podporovat. Pravidelné srazy pořádáme v Óčko Music Clubu v Praze.

Přijďte se i Vy podívat, odreagovat a zažít skvělou atmosféru našeho programu. Garantujeme, že se nebudete nudit a Vaše děti budou nadšené. Budete se těšit na příští sraz a Vaše děti Vám nedovolí vynechat další účast.

Pokud se budete chtít zúčastnit, napište nám kolik osob včetně Vašich dětí se zúčastní a z jakého města jste.

Prosíme o včasné zaslání přihlášky z důvodu zajištění míst. Děkujeme.

 

Termíny a místa srazů:

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .