Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Taneční workshop je forma vzdělávací  taneční aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých tanečních technik účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další praxi.Workshop není vhodný pro úplné začátečníky, ale slouží pro další vzdělávání a prohlubování znalostí.V průběhu workshopu není lidem představována teorie – předpokládá se, že každý má určitý pohybový a taneční základ a je schopen s ním ostatní seznámit.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Taneční Workshopy

Pořádáme taneční workshopy se skupinou DC a v blízské době se budeme zabývat i přípravou tanečních víkendů a zimních tanečních táborů.

Jelikož nejsme klasická, taneční skupina a věk u nás také není omezený, může se zúčastnit každý, tudíž i rodiče. Vzhledem k projevenému, velkému zájmu rodičů našich dětí, jsme se rozhodli, že také pro ně připravíme speciální program.

Více najdete v sekci Taneční dovolená.

Pro účast na workshopu, je nutno se přihlásit na našem e-mailu a to s předstihem kvůli zajištění volných míst.

Termíny a místa:

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .