Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Atrakce. Zážitky pro malé i velké. Adrenalin a sport. Skvělé odpoledne, či celý den. Rozhodně se nikdo nudit nebude. Skvělý tým lidí, kteří Vám připraví různé atrakce a zábavu pro celou rodinu, přátele, či Vaše obchodní partnery.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Atrakce

Zábava pro děti i dospělé s týmem odborníků a zároveň skvělými lidmi, kteří Vám připraví celodenní zábavu, se zaručeně nudit nebudete. Závody dětí a rodičů. Soutěže, odměny. Prožijte s námi skvělý den s dávkou adrenalinu a odreagování. Nechte si od nás připravit super den pro Vaše kolegy, či pozvěte Vaše obchodní partnery na sportovní den a ukažte, kdo je lepší a šikovnější. Určitě Vám za to budou vděční a užijete si mnoho legrace a zároveň podpoříte Vaše přátelské a obchodní vztahy.

Nafukovací bungee running

Nafukovací bungee running

Při této soutěžní disciplíně má soutěžící na sobě postroj (bederní pás), kterým je v oblasti pánve zezadu spojen s pružným lanem. Jeho úkolem je umístit značku se suchým zipem nejdále jak jen to jde a překonat tak zpětný tah lana. Rozměry nafukovadla jsou 10 x 3 x 2,2m. Je třeba příkon 220 V do 50 m. Neustálý odběr 0,7 kW.

  • Foto ( 1 )

    • Nafukovací bungee running

Shoď ho

Shoď ho

Atrakce je určena k žertovným soubojům dvojic o shození soupeře z piedestalu. Čtverec o rozměrech 6 x 6 x 1,5 m.
Je třeba příkon 220 V do 50 m. Neustálý odběr 0,7 kW.

  • Foto ( 1 )

    • Shoď ho

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .