Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Čokoládové fontány jsou úžasným zpestřením každého večírku. Dopřejte si tuto skvělou atmosféru a ochutnejte tu nejlepší čokoládu

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Čokoládové fontány

Čokoládové fontány - příjemné zpestření každé akce

I průměrnou společenskou událost promění čokoládové fontány v naprosto dokonalý, chuťový zážitek. Představte si vůni luxusní belgické čokolády, která se line prostorem a vy si můžete namočit ovoce dle své chuti do čokolády, jak je libo. Jahody, ananas, banány, nebo marshmallows. Z fontány stéká čokoláda jako z vodopádu a vy si vychutnáváte nejenom pohledem, ale i výběrem ovoce,  které tolik zbožňujete. Ne nadarmo se říká, že čokoláda patří mezi afrodisiakum a podněcuje dobrou náladu. Dopřejte i Vy svým přátelům, známým, či obchodním partnerům toto sladké a vyjímečné pokušení. Oživte své večírky, plesy, svatby, výročí, či párty, nebo narozeniny. zajistíme Vám kompletní servis i s obsluhou.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .