Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Doplňkové služby. Na Vaše akce zajistíme jakékoli doplňkové služby různého charakteru. V nabídce v levém menu, najdete mnoho podkategorií nabídek právě těchto služeb. Rauty, čokoládové fontány, dortové překvapení, či dorty k různým výročím a příležitostem, ochutnávky vín, ochutnávky doutníků, či dekorace interiéru. Dále zajisťujeme prostory a objekty, profesionální security, nebo profesionální fotografy, či natočení videa, nebo reportáže. Pokud zde nenaleznete, co hledáte, napište nám.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Dortové překvapení

Dorty, dortíčky a sladkosti. Jen málokdo umí říci ne, když je před ním nádherný, veliký dort. A co když z něj ještě vyskočí krásná slečna, nebo krásný muž a třeba i zazpívá oslavenci…Oslavy narozenin, párty, nebo překvapení pro šéfa. Ano, hodně našich zákazníků si objednává dortová překvapení právě pro své šéfi, šéfíky a šéfky. Objednejte si i vy dortové překvapení a nejen to. Bude-li chtít i jiné sladkosti, dortíčky, či svatební dorty, nebo dorty pro vaše ratolesti, napište nám své představy a rádi vám vše připravíme k vaší spokojenosti.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .