Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Na základě našich zkušeností poptávky a nabídky, Vám můžeme prostory objekty pro různé akce, ať firemních, nebo soukromých. Vhodných například pro firemní školení, tak pro i soukromou párty. V této sekci najdete prostory v Praze i jiných lokalitách, které Vám zajistíme dle vašeho zadaného požadavku.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Zajištění prostorů

Zajišťujeme vhodné prostory pro prezentace firem, manažerských školení, kongresů, konferencí, seminářů, meetingů a team buildingů, či jiných společenských a soukromých akcí a to jak v Praze, tak i v jiných lokalitách. Také pro studentské párty, oslavy narozenin, nebo dětské akce.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .