Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Firemní akce, večírky, narozeniny, doprovodné programy na svatby, seznamka, promo akce, mejdánky, párty aj. Vše, co Vás napadne, uvedeme do reálného obrazu a připravíme skvělý večer dle Vašich představ. Pořádáme i různé prezentace pro širokou veřejnost. Najdete zde seznam akcí a prezentací. Napište nám, co by Vás zajímalo.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Dospělí

Již jsme se zde zmiňovali o Óčko Music Clubu Praha, kde působíme jako externí agentura a pořádáme zde různé akce. Zaměřujeme je na různé věkové skupiny a k tomu přizpůsobujeme tématicky i program večera. Sledujte upoutávky na naše akce v měsíčním programu a to jak na FB Óčko Music Club, tak oficiálních stránkách www.ockopraha.cz.

Akce pořádáme i na jiných místech, nebo jezdíme po klubech a diskotékách mimo Prahu.

Pro léto 2012 připravujeme projekt "Seznamka na parníku".

Více o tomto projektu se dozvíte na www.seznamkanaparniku.cz a to začátkem roku 2012.

Dalším zajímavým, letním projektem pro rok 2012, budou také párty na vodě v duchu Rio De Janeiro. Pro tuto chvíli zde neuvádíme podrobnosti. Včas Vás budeme o všem informovat.

Nezapomeňte na náš FB Ree Art Production, kde najdete i akce, které pořádáme na jiných místech a mimo Prahu. Napište nám, jak jste byli spokojeni a co byste chtěli příště vidět. Vaše připomínky a přání jsou pro nás velice důležité, abychom zkvalitňovali naše služby.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .