Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Pro studenty máme připravený široký záběr programů a akcí. Studentská párty, tématické noci, taneční show, soutěže, výhry a mnoho dalších zajímavostí o našich akcích se dozvíte v této sekci, kde nám můžete i napsat, jak se vám akce líbila a popřípadě Vaše připomínky.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Studenti

V úzké spolupráci s Óčko Music Club Praha, kde působíme jako externí agentura, můžete sledovat upoutávky na naše akce v měsíčním programu a to jak na FB Óčko Music Club, tak oficiálních stránkách www.ockopraha.cz , nebo na našem FB Ree Art Production. Napište nám, jak jste byli spokojeni a co by jste chtěli příště vidět. Vaše připomínky a přání. Budeme se snažit v rámci možností Vám vyjít vstříc. Můžete se u nás objednat i narozeninovou párty s jakýmkoli programem.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .