Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Propagace značky, alkoholu, vítání hostů, speciální show a mnoho dalších možností, které nabízí náš speciální promo tým se dozvíte právě na této stránce. Využití našeho  týmu se hodí pro kluby a diskotéky, tak i pro ostatní společenské akce různého typu a charakteru.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Promo Tým

Taneční promo tým - Ree Team

Náš  promo tým, můžete využít pro příležitosti propagace Vaší značky, produktu  či alkoholických, nebo nikotinových výrobků. Jsme schopni vytvořit show Vám přesně na míru. Od běžných hosteskových týmů se maximálně odlišujeme jak pestrostí využití, rozměru a kombinací programu, tak účinkujících. Díky notné dávce kreativity, kterou vkládáme do naší práce jsme jiní a nabízíme klientovi variabilní produkt, který je univerzální a přitom originální.

Připravíme Vám celovečerní speciální program. Máme vytvořený svůj osvědčený systém jak zajistit, aby hosté na našich akcích pili drinky jako o závod. Tím dokážeme zvýšit Vaše tržby a přispět k finanční návratnosti pořádané akce. V praxi  jsme se setkali s velkými ohlasy jak hostů, tak i majitelů klubů a potvrdilo se nám, že víme co děláme a děláme to dobře.

Promo tým se skládá z moderátora, který je současně tanečníkem, Dj a samostatné základní složky Say Wet girls.

Say Wet girls jsou čtyři dívky, které předvádějí různá show vyplívajících z jejich názvu v rámci celého  programu. Dají se využít k přehlídkám jakýchkoliv oděvů od plavek a spodního prádla, přes sportovní oblečení, až po večerní společenské šaty.

Tyto dívky jsou také základním programem k naší akci s názvem "Say Wet Show". Tuto akci jsme již pořádali v Music Clubu Óčko a k velikému ohlasu nyní chystáme opakování. Více naleznete v sekci AKTUALITY.

Promo tým můžeme nabídnout pochopitelně i ve více členné sestavě a to i s chlapci. Záleží na typu akce klienta. Podle toho vybíráme sestavu celého týmu a program.

Tým lze využít a programově přizpůsobit pro všechny typy akcí. Firemní večírky, prezentační akce, klubové a diskotékové akce, dětské akce, nebo na uvedení nové značky na trh, či vyzvednutí image firmy.

  • Foto ( 6 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .