Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Realizační tým. Zde nás můžete poznat blíž. Budete vědět s kým komunikujete, kdo se postará o Vaše požadavky, přání a s kým se potkáte na akcích a kdo pro Vás akci, párty, či jinou společenskou událost bude připravovat.

Na naše akce vždy vysíláme někoho z našeho týmu. Koordinátora, či asistentku, nebo přijede majitelka agentury.

Naším cílem je, se postarat o hladký průběh akce tak, aby jste si zábavu užili v plném proudu a nemuseli se zatěžovat koordinováním večera.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Realizační tým

Zde jsme a jsme tu pro Vás. S námi se budete setkávat, jednat a věříme, že se stanete našimi stálými a spokojenými zákazníky, nebo partnery. Děkujeme, že jste si nás vybrali a uděláme maximum pro Vaší spokojenost. S úctou za celý tým Renáta Prošková

 

Renáta Prošková - majitelka agentury, produkční, obchodní zástupce, koordinátor, choreograf, tanečník

 

Renáta Prošková - majitelka

 

Markéta Količková - obchodní zástupce, koordinátor, tanečník

Jaroslav Havelka - obchodní zástupce, koordinátor, moderátor, choreograf, tanečník, lektor

 

Aleš Nejedlo - extérní produkční

Renáta Rybářová - extérní obchodní zástupce

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .