Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Grafické studio

Grafické studio - tisk a řezaná grafika

Jsme schopni pro Vás připravit vše od vizitky až po mnohastránkové publikace a reklamní předměty. Navrhneme grafický vzhled, zajistíme tisk i dopravu zakázky až k Vám.

Při realizaci zakázky vycházíme z mnohaleté zkušenosti v oblasti grafiky a tisku.

Jsme vybaveni veškerým potřebným zařízením - výkonné grafické stanice, plošný scanner, kvalitní náhledové tiskárny, digitální fotoaparáty a spousta dalších nezbytných maličkostí.

cena grafických prací je jednotně 300,-Kč/hod

Propagační předměty

Reklamní předměty a reklamní dárky s firmením logem jsou bezesporu jedním z nejlepších marketingových nástrojů. Vybrat Vám dáme ze široké škály reklamních předmětů a reklamních dárků a můžete je využít jako vhodnou pozornost pro nové i stávající obchodní partnery. Nabízíme potisk textilu sítotiskem, transferovým sítotiskem, digitálním tiskem, flockovou a termoflexovou folií.

Folie lze aplikovat na různé materiály včetně nylonu a dalších materiálů.

Rádi Vám poradíme!

Tisk a řezaná grafika

Kompletní tiskové služby, velkoformatový a malonákladový digitální tisk, offsetový tisk, řezaná grafika

Malonákladový barevný tisk

Plnobarený tisk malých nákladů do formátu A3++ na počkání nebo do druhého dne. S cenovou výhodou nahradí ofsetový tisk do nákladu cca 1000 kusů A4 resp. 500 ks A3.

Vytiskeme publikace s šitou vazbou V1, vizitky, letáky, ale i plakáty A3 na gramáže 80-300 gm2 na různé druhy tiskových médií včetně samolepek.

Velkoplošný tisk

Pro velkoplošný tisk používáme stroje JV3 a JV5 s ECO-solvent ULTRA inkousty s dlouhou životností a barevnou stálostí.

Tisk je určen pro exteriérové použítí, ale vzhledem k vysokému tiskovému rozlišení najde své uplatnění i v interiéru.

Díky vysokému gamutu Eco-Solvent ultra inkoustů a 6-ti barevnému tisku jsou výstupy velmi kvalitní a vhodné i do interiéru. Tisková šíře 1575 mm.

Technologie umožňuje potiskovat širokou škálu materiálů:

  • samolepící fólie (lesk / mat)
  • papír (různé gramáže)
  • bannery (plastové transparenty)
  • okenní fólie
  • billboardový papír
  • mesh materiály

Řezaná reklama - signmaking

Reklamní cedule, ukazatele, billboardy, firemní štíty, orientační systémy, polep dopravních prostředků, polep výloh

Ze speciálních samolepicích barevných folií s různou dobou životnosti vám vyrobíme řezanou reklamu. Podle vašich nebo našich návrhů dodáme reklamní a informační tabule, panely nebo stojany, světelné panely a informační systémy i samolepky k nejširšímu použití.

K realizaci zakázek používáme řezací plotr renomované značky Roland, jehož technické parametry umožňují realizaci zakázek ve velmi vysoké kvalitě.

Realizace zakázky vychází buď z Vámi dodaných podkladů v křivkách nebo námi vytvořeného návrhu, dle toho se také odvíjí cena.

Kromě vyřezaní a připravení k polepu nabízíme i polepení požadovaných ploch.

 

Hotové tisky i řezanou grafiku opatříme laminací pro ochranu proti mechanickému poškození nebo laminací s UV filtrem pro prodloužení životnosti barev.

Tisky na samolepící fólie nalepíme na deskový materiál: PVC desky, interiérové desky, dutinkové, bannery, plachty.

Tisky na plachtovinu nebo mesh materiály svaříme z dílů do potřebných rozměrů, vyztužíme okraje a opatříme oky, tunýlky nebo karabinami pro uchycení.

 

  • Foto ( 31 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .