Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Webové studio

Webové studio Xlibris.cz - tvorba webových stránek

Webové studio Xlibris se zabývá tvorbou webových stránek pro malé a středně velké firmy. Fungujeme na trhu již několik let, máme v tomto oboru tedy spoustu zkušeností. Můžeme pro Vás vytvořit jak jednoduché statické stránky, tak složitější projekty jako jsou redakční systémy nebo e-shopy.

Zakládáme si na dobrém jméně firmy a vytváříme si tak svojí image, a proto je naše práce rychlá a kvalitní.

Dáváme přednost aktualizacím před novými weby. Zpravidla provádíme aktualizace, které dostaneme od klientů ještě týž den, nebo do druhého dne. Záleží kdy jsou k nám podklady dodány. Maximální doba aktualizace (ve výjimečných případech) je do 72 hod. od dodání podkladů klienta.

Viz. několik našich ukázek prací...

  • Foto ( 16 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .