Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Pokud máte zájem spolupracovat s naší agenturou na poli umělecké tvorby, zábavy a organizace zábavných programů, máte možnost podívat se pod pokličku smluvních a storno podmínek, které NETAJÍME, jako mnoho ostatních  agentur. Zjistíte tak pravidla hry a víte dopředu, do čeho jdete.

Smlouvy a závazné objednávky jsou vypracovány naším právníkem a podléhají tak ustanovením Evropskému právu zejména pak Autorskému zákonu. Jakákoli úprava smluvní strany - REE ART PRODUCTION, je trestná, stejně tak použítí jednotlivých ustanovení smluv!

Máte-li jakýkoli dotaz, můžete použít formulář ZDE.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Agentura

Smluvní podmínky

ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY  A STORNO PODMÍNKY

Po potvrzeni závazné objednávky a storno podmínek Vám zašleme smlouvu.

Prosíme o originální podpis popřípadě razítko Vaší firmy/společnosti. Následně nám tento dokument můžete poslat zpět naskenovaný e-mailem, nebo poštou, či faxem. Při potvrzení akce požadujeme zálohu ve výši 50-70% z celkové částky objednané akce.
Doplatek bude proveden hotově v den konání akce, nebo převodem maximálně do 14 dnů od provedení akce. V případě zpoždění platby, účtujeme penále z prodlení.

Všeobecné storno podmínky po závazném objednání akce:

  • 1 měsíc před uskutečněním akce – 20% z celkové částky za objednané akce
  • 14 dnů před uskutečněním akce – 50% z celkové částky za objednané akce
  • 1 týden před uskutečněním akce – 80% z celkové částky za objednané akce
  • 1 den před konáním akce – 100% z celkové částky za objednané akce, či vystoupení

Poplatky související s autorským zákonem hradí pořadatel akce !!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .