Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

V této sekci se seznámíte s našimi projekty a možností spolupráce včetně náborů osob, které hledáme a dáváme možnost s námi v této oblasti začít spolupracovat. Pokud Vás naše projekty oslovily a myslíte si, že jste vhodnými kandidáty, či máte nové nápady a kreativitu jak naše projekty vylepšit, či obohatit i takové spolupráci se nebráníme, nebo své návrhy ke spolupráci, či zrealizování nových vlastních projektů, nebo spolupráce v rámci nových nápadů pro naši agenturu.veškerá spolupráce bude na základě dohodnutých smluvních podmínek. Napište nám.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hledáme nové tváře

Pokud s námi chcete začít spolupracovat, zde najdete informace o našich projektech a konkrétních náborech lidí, co hledáme. Sledujte nás, nebo se přihlašte k odběru novinek.

Obchodní zástupce

Máte možnost se zapojit do našeho obchodního týmu Ree Art

Požadujeme:

Praxi v obchodní činnosti minimálně 1 rok, komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilitu. Minimální věková hranice je od 23let. Podmínkou je ŽL. Automobil výhodou. Pracovní smlouva s agenturou. Neplatíme za Vás daně, ani zdravotní a sociální pojištění.

Zašlete nám Vaše CV s profilovým fotem.

Nabízíme:

Finanční motivace je podle množství uzavřených smluv a to podle měsíčních reportů + čtvrtletní odměny. Práci ve výborném kolektivu, kreativní práci a možnost seberealizece. Můžete si vydělat velmi dobré finance.

K dispozici:

Kompletní sada speciálních promo materiálů, zaškolení do týmu, podpora v rámci navolávání schůzek, doprovod na schůzkách. Podpora ze strany potřebných, kancelářských potřeb. Nehradíme cestovné, či jiné výdaje se schůzkami spojené.

Náplň práce:

Čas si řídíte sami podle svých možností. Schůzky, prezentace agentury, prodej akcí a dalších produktů a agenturních služeb. Výborná reprezentace agentury. Pravidelné odevzdání reportů ze schůzek, jednou za týden pravidelné porady v kanceláři.

Vyhledávání sponzorů pro naše projekty. Extra provize.

Zapojení do vymýšlení nových projektů, či akcí. Extra provize.

Očekáváme:

Jelikož pracujeme odlišným způsobem, než většina agentur, očekáváme i od Vás reprezentativní jednání a přístup ke klientovi. Mlčenlivost o vnitřním chodu agentury a přípravných projektech agentury do doby jejich zveřejnění.

Platíme jen za dobře vykonanou práci a za zrealizované projekty a případy.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, napište nám.

Baletky

Hledáme tanečnice  s baletní průpravou, kteří dosáhli minimálně 18cti let. Místo bydliště - Praha.

Zašlete nám vyplněný dotazník, dále fotografie celé postavy a portrétovou fotografii. Krátký, taneční životopis.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .