Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Funk

RH Funkiss

Hudební kapela RH Funkiss se zaměřuje především na doprovodná vystoupení pro tanečníky street dance a break dance, kteří tancují na funk z 80. let.  Jejich repertoár vychází z toho nejlepšího, co může hudba z oblasti funku nabídnout tanečníkům break dance: Sugar Hill Gang, Rappers delight, Black machine, Fred Wesley & the Jb's, James Brown, apod., a vlastní tvorbu. Spolupracují s profesionálními street dance tanečníky, díky čemuž jejich vystoupení dostane tu správnou hloubku.

Kapelu tvoří 6 mladíků, kteří mezi sebe občas přiberou (podle přání klienta) hostující zpěvačku Lucii Bláhovou s překrásným soulovým hlasem a mnohačetnými pěveckými zkušenostmi a další hudebníky. Většina členů této hudební skupiny vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. Hrají na kytaru, bicí, saxofon, trubku, basu a africké bubínky.

Technické požadavky:  zvukař + aparatura ( lze zajistit z naší agentury )

2 - 3 mikrofony na zpěv na stojanu (3 pokud budou vystupovat s hostující zpěvačkou ),

1 mikrofon na saxofon, 1 mikrofon na velký buben, owerhead, odposlechy.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .