Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt
Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Rnb

Run´n´Be hudební skupina

Kapela vznikla cca před čtyřmi lety v Brně jako formace čtyř studentů JAMU (obory muzikálové herectví a činohra).Nástrojové složení je poněkud nestandardní - basa, kytara, občas housle, tři vokály. Ptáte se "kde jsou bicí?"- ty jsou nahrazeny beatboxem od dvojnásobného mistra ČR v beatboxu.

Je těžké zaškatulkovat tuto kapelu do existujících hudebních stylů. Sami o sobě říkají, že hrají osobitý RUN'N'BE - směs funku, hip hopu, popu, beatboxu, chilloutu, houslí, latiny, folku a vokálů. Tento jedinečný mix hudebních stylů dodává kapele na specifičnosti a zaručuje příjemný poslech pro všechny věkové kategorie.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .