Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Revival - obnova, oživení, nové vydání, uvedení. Je mnoho hudebních hvězd, které již bohužel nejsou mezi námi a přesto si je můžeme připomenout a znova prožívat atmosféru jejich skvělých, nezapomenutelných songů a vystoupení. Také mnoho našich talentovaných zpěváků a skupin napodobují, neboli kopírují různé zahraniční i naše domácí interprety a jejich vystoupení jsou velice zajímavá a líbivá. My Vám přinášíme ty nejlepší s nejrůznějšími hudebními žánry.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Revival skupiny

Vyberte si z naší nabídky revival skupinu, která Vás zajímá. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, napište nám a my uděláme vše, abychom uspokujili Vaši poptávku.

Queenie

Tato skupina se od roku 2006 řadí mezi přední Queen revivaly ve střední Evropě. Díky originálním rekvizitám, autentickému vybavení a vizuální podobě se členy legendárních Queen předvádí výjimečnou show. Hlas zpěváka spolu se zvukem Rudého Speciálu (kopie kytary Briana Maye) dodává soundu Queenie nádech originálu a nejen díky tomu se tato pražská kapela těší přízni fanoušků britské superkapely. Za sebou mají nejrůznější vystoupení doma i v zahraničí, a to jak na soukromých večírcích pro velké společnosti, tak i na akcích pro širokou veřejnost. Jako jediný český/slovenský Queen revival se Queenie můžou pyšnit učastí na události světového charakteru - jedné z největších evropských Queen convention - Freddie Mercury Montreux Memorial Day veŠvýcarsku. V roce 2010 se úspěšně zúčastnili televizní soutěže Česko Slovensko má TALENT, kde se ze 7000 přihlášených dostali do semifinále mezi posledních 56.

Vybavení:

Aby se Queenie co nejvíce přiblížili zvuku hudby Queen, používají autentické nástroje a vybavení. Hlavním článkem k dosažení tohoto je kopie Rudého Speciálu (vlastnoručně dělaná kytara Briana Maye), jenž v kombinaci s kytarovými komby VOX AC30 (právě tato komba Brian May používá) a s dalšími speciálně konstruovanými efekty, dosahuje téměř identického zvuku. Další složkou jsou bicí v původních rozměrech, basová kytara a samozřejmě klávesové pracoviště využívající stejných zvuků, které používali i Queen. V neposlední řadě je důležitou součástí každého vystoupení i dvorní zvukař kapely Queenie, jelikož nejen že je mistrem ve svém oboru, také ví přesně jak které písně a nástroje mají znít.

  • Foto ( 3 )

Beatles

Jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu!
Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý "Stage Look" korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Dokonce i takové zdánlivě nepodstatné detaily jako originální chromované stojany VOX pod zesilovače nebo originální boty Beatles Chelsea Cavern Boots jsou pro skupinu důležité. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu.

Tato kapela je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo. A nebo to, že po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let. Jedním z důkazů je též obrovský úspěch na Estrel Beatles Festivalu v Berlíně, kde skupina svým výkonem nadchla prvního manažera Beatles Alana Williamse natolik, že kapelu přizval ke spolupráci na projektu John Lennon Memorial. V neposlední řadě je též měřítkem úspěchu bezpočet televizních vystoupení, například v TV Nova, ČT1, maďarské MTV, polské TVP1, slovenské TV Markíza, německé MDF1 a dalších televizích po celé Evropě.

Typy akcí, na kterých skupina vystupuje
Koncerty v divadlech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, muzikálové show, plesy, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, trnkobraní, Silvestrovské akce, firemní a PR párty, televizní pořady, soukromé akce, kluby, doprovodné kulturní programy výstav, sportovních akcí, opening akcí a módních přehlídek, jako předskokani známých domácích i zahraničních hvězd.

Typy vystoupení
- Koncert The Beatles Story s projekcí - cca 2x40 minut s přestávkou - kluby, divadla a kulturní střediska (možno s převleky)
- Hudební vstupy - 1 až 3x30 minut se dvěma přestávkami - možno s převleky kluby, párty, plesy ...
- Koncert Best Of - výběr nejznámějších hitů - cca 60 minut - plesy či firemní a městské akce nebo divadla a festivaly...
- Playback set - doba trvání zhruba 15 minut. Vhodné do televizních pořadů a na časově a technicky exponované VIP akce
- Vstupy během akce dle dohody - možno bez přestávky až 80 minut

Originální nástroje a pódiová aparatura
- Sólová kytara Rickenbacker 360 Fireglow, aparatura VOX AC30
- Rytmická kytara Rickenbacker 350 Liverpool, aparatura VOX AC30
- Basová kytara Höfner Violin Bass, aparatura VOX AC100 + VOX T100
- Bicí Ludwig - Fab 4 Set, Black Oyster Finish

Kostýmy
- Kopie černých obleků používaných v letech 1962-64 + Beatle Chelsea Cavern Boots
- Kopie šedých obleků s černými klopami z období 1963-65 + Beatle Chelsea Cavern Boots
- Kopie Shea Stadium Jackets z let 1965-66 + Beatle Chelsea Cavern Boots
- Kopie uniforem z alba Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

  • Foto ( 1 )

Abba

Tato skupina je z Prahy a je to desetičlenný soubor, složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé švédské skupiny ABBA.

Nabízí originální provedení repertoáru slavné hudební formace a naše vystoupení je
100% živá show-produkce deseti hudebníků.

Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70-tých let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie.

Představuje absolutní světovou špičku tohoto hudebního oboru a naše vystoupení může být ozdobou Vaší akce a jistě nadchne každého posluchače bez rozdílu věku !!

  • Foto ( 2 )

PETER´S MUSIC

Hudební skupina PETER´S MUSIC vznikla v roce 2000 v Prostějově. Vystupuje u příležitostí plesů, podnik. večírků, městských slavnostech, koncertech, televizních pořadech, revival festivalech, zahrad, párty, svateb, narozenin, apod. Repertoár skupiny tvoří široký záběr od tanečních evergreenů, aktuálních hitů zahraniční i domácí scény, až po hudbu určenou k rautům.

Největší specialitou této hudební skupiny, která patří mezi nejpopulárnější české revival skupiny hlavně v zahraničí, je však dokonalá revival show švédské legendární skupiny ABBA, kde skupina PETER´S MUSIC vystupuje pod názvem "DANCING QUEEN" ve čtyřčlenném obsazení. Celá produkce je na špičkové profesionální úrovni, založená na výborném zpěvu, dobových kostýmech a pódiové choreografie. Repertoár zahrnuje okolo 20 nejznámějších skladeb.

Další úspěšnou specialitou skupiny je revival show světoznámého autora písní a zpěváka Roy Orbisona, kde skupina vystupuje pod názvem "CALIFORNIA BLUE BAND" .

Nejnovějším revivalem je nyní "JENNIFER LOPEZ - Michaela", který nabízí nejen výborný zpěv a hudbu, ale navíc také taneční kulisu v podobě profesionálních tanečníků.

V poměrně krátké době historie vzniku, skupina vystupovala v těchto zemích: Česko, Polsko, Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko a na Kanárských ostrovech ve Španělsku. Jako zajímavost bych uvedl koncertování na neobvyklých místech. Ať to bylo na prosluněných plážích u moře, tak v nejvýše položeném hotelu v Rakousku na ledovci. Největších úspěchů dosahuje skupina pravidelně v Polsku. Např. na koncertu skupiny v rámci silvestrovských oslav v polské Czenstochowé bylo přítomno okolo 25.000 diváků. Při příležitosti svých koncertů  skupina spolupracovala a společně vystupovala  s řadou českých i zahraničních celebrit. U nás to byl např. Leoš Mareš,Martin Dejdar, Michal David,Lucie Borhyová, Karel Štědrý, Miroslav Šimůnek, Sagvan Tofi, Jana Doleželová, Iva Kubelková, skupina ALL X, Lucie Vondráčková, Ewa Farná apod.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .