Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Revival - obnova, oživení, nové vydání, uvedení. Je mnoho hudebních hvězd, které již bohužel nejsou mezi námi a přesto si je můžeme připomenout a znova prožívat atmosféru jejich skvělých, nezapomenutelných songů a vystoupení. Také mnoho našich talentovaných zpěváků a skupin napodobují, neboli kopírují různé zahraniční i naše domácí interprety a jejich vystoupení jsou velice zajímavá a líbivá. My Vám přinášíme ty nejlepší s nejrůznějšími hudebními žánry.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Revival zpěváci

Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti Revival patří k naprosté novince v České republice. Známé skladby od italské superhvězdy mají právem přední místo v hitparádách po celém světě. Je pro mě čest zpívat  The best hity jako Fuoco Nel Fuoco, Dove c'e musica, L'ombra del gigante, Piu bella cosa,Se Bastasse Una Canzone...

Těmito hity jsem potěšil srdce lidí nejen u nás, ale i v zahraničí například ve Švýcarsku,Řecku, Kanárskostrovech,Holandsku. Věřím, že jimi potěším i Vás. Máte-li zájem o toto vyjímečné bude mi ctí pro Vás zpívat.

Vystoupení:

trvá obvykle cca 30-40 minut. Program je možné upravit dle přání pořadatele. Například rozdělit na 2x20 minut. Sólo vystoupení - live zpěv - hudební podklad na CD.

  • Foto ( 3 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .