Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Nabídka zpěváků a zpěvaček, pokud zde nenajdete toho, koho hledáte, napište nám. Zajistíme Vám požadovaného interpreta.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Hudba

Zpěváci

Zajistíme pro Vaši akci vystoupení zpěváků z níže uvedené nabídky dle Vašeho přání. Na této stránce najdete souhrnný seznam všech zpěváků.

Seznam s obecným přehledem vystoupení, charakteru vystoupení a dalších specifikací. Vyberte si v levém menu jaký hudební žánr Vás zajímá a klikněte si na Vámi vybraného interpreta.

Při zajišťování jakékoli akce Vám pomůžeme vybrat hudební skupinu, která charakterem vystoupení bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

Kamelie

Kamelie

Hana Buštíková a Dana Vlková

Seznámily se v dívčím triu, které bylo součástí koncertního programu zpěváka Josefa Laufera. Po nějakém čase odešla Hanka zpívat po boku Jiřího Korna a Dana na mateřskou dovolenou.

Počátkem 80. let se obě rozhodly, že zkusí zpívat spolu a vzniklo dívčí duo Kamelie.
V tu dobu se také seznámily s nadanými muzikanty Petrem Dvořákem a Pavlem Růžičkou, kteří právě založili skupinu ORM. Ta nabídla H+D autorské zázemí v té době s dokonalým technickým vybavením.
Z jejich spolupráce vzniklo šest LP desek a několik singlů plných hitů např. "Jako Robinson", "Formule", "Cukr. káva", limonáda a dalších vydařených písniček převážně ve stylu disko. V roce 1986 obdržely zlatou desku vydavatelství Supraphon.

Se svým koncertním vystoupením projely téměř celou Evropu.
Vystupovaly i v Japonsku na World Popular Song Festival in Tokyo 83'.

Pro své zahraniční fanoušky vydaly tři dlouhohrající desky v anglické verzi.

Zatím jejich posledním albem je CD s názvem Detail.

 • Foto ( 2 )

  • Kamelie
  • Kamelie

Míša Nosková

Míša Nosková

Mladá, úspěšná, ambiciozní a živelná zpěvačka, herečka, moderátorka
Finalistka soutěže Česko hledá Superstar v roce 2007

Opereta Čardášová princezna – role Stázi – Hudební divadlo Karlín
Muzikál Jekyll a Hyde – role Lucy – Hudební divadlo Karlín
Muzikál Producenti
Muzikál Bídníci – role Fantiny – GoJa Music Hall

Nabídka vystoupení:
1.5.08 vyšlo nové cd v popovém až pop-rockovém stylu možnost vystoupení s kapelou i halfplayback

Muzikálový koncert – směs muzikálových českých i světových hitů, cca 40 minut, kde naleznete melodie z Cats, Phantoma Opery, Bídníků, Drákuly, Johanky z Arcu, Pomády atd., výborné především pro období nadcházející plesové sezóny a pro firemní akce

Rockové a popové písně – hity, které každý zná – např. 4Non Blondes, Tina Turner, Lucie Bílá, Allani Morissette + písně z mého cd s názvem No Mercy, cca 40 minut

Moderátorské vstupy – cena dohodou

Program pro děti – moderování, soutěže a zpívání nejen s dětmi

 • Foto ( 2 )

  • Míša Nosková
  • Míša Nosková

Madalena João

Madalena João je česká zpěvačka, moderátorka, textařka, herečka a tanečnice známá především svou účastí v televizní soutěži Česko hledá SuperStar. Se zpěvem začala již  v 16ti letech, kdy vystupovala s repertoárem od světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey, Celine Dion atd). Nyní se naplno věnuje vlastní tvorbě, vydala několik alb.

Styl: R'n'B, pop, rock, dance, jazz, soul, dancehall, raggaeton, raggae, muzikálové písně.

Narodila se v roce 1983 v Brně. Základní školu studovala v Angole (kde několik let žila) a také v Brně. Poté vystudovala střední zdravotnickou školu. Se zpěvem začala Madalena v 16ti letech a vystupovala s převzatým repertoárem od různých světových zpěvaček (Whitney Houston, Mariah Carey, Lauryn Hill, Celine Dion, atd). V roce 2000 se poprvé objevila na obrazovkách TV Nova v pořadu pro začínající zpěváky a zpěvačky ROZJEZDY PRO HVĚZDY. V této soutěži dvakrát zvítězila a dostala se do finále. Navštěvovala hodiny zpěvu na brněnské Konzervatoři a také na brněnské Jamu. Také vystupovala v několika televizních pořadech (Hogo Fogo - TV Nova, Prásk - TV Nova, Nedošli Do Finále - TV Nova, Barvál - ČT1, Filmový Festivál - ČT1, Zlatý Kanár - ČT2, Tyjátr, a další).V roce 2001 vydala desku s názvem 2.0.0.1. O rok později byl natočen videoklip na skladbu "My", která byla singlem k této desce. Klip se objevil v pořadu ESO, kde krátce vydržel.V roce 2004 se účastnila první řady soutěže ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR. V této soutěži se umístila mezi posledními 40ti soutěžícími. Tou dobou už probíhal konkurz do muzikálu HAIR, který se několik týdnů hrál v brněnském MĚSTSKÉM DIVADLE. Madalena uspěla a v muzikálu účinkovala. Dále byl natočen klip ke skladbě The Love game. Krátce spolupracovala s kapelou Navigators, v soutěži Coca Cola Popstar, se dostali mezi poslední desítku. Vystoupila se Zlínskou Filharmonii Bohuslava Martinů. Záznam z koncertu vyšel na DVD. Také již několik let spolupracuje s Nadací Unicef. Hostuje na mnoho deskách ( například se zlínskou kapelou Defuckto) a také na DVD se Sámerem Issou , s nímž vystupovala i na Eurosongu v roce 2009. Již dva roky spolupracuje s taneční školou LP Pik Dance, pod vedením Petra Pika ( Bailando) a Mariany Šelemberkové. V roce 2009 vyšla deska DESTINO, kterou nahrála s bratrem Plutem. Deska vznikala ve studiu Bany Dje,na které se také podílel Dj Mr Vee. Půl roku na to natočila videoklip s L4P k písni Kdy. V současné době je Madalena zavřena ve studiu, kde připravuje svoji sólovou desku, která by měla vyjít v září. Aktivně vystupuje na akcích Hanky Kychové (Tančíme v rytmu), Davida Novotného a zpěváka Hynka Tomma.

 • Video ( 8 )

 • Madalena Joao- One Love

  Video

  Madalena Joao - Doteky snů

  Video

  Headdy Mam Co Chces feat Madalena Joao

  Video

  Madalena Joao Kočka Tvá

  Video

  madalena joao mesicni

  Video

  Madalena Joao

  Video

  Madalena Joao a Pluto - Děkujem

  Video

  Madalena Joao a Pluto

  Video

   

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .