Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Akrobatická vystoupení, hazardní kousky při kterých tuhne krev v žilách, adrenalin.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Akrobatická show

Pokud hledáte nevšední podívanou a adrenalin, jste zde správně. V sekci akrobatická a sportovní show, naleznete mnoho adrenalinu a hazardních kousků. Je zde uveden souhrnný seznam všech podkategorií. Pro konkrétní prezentaci vyberejte z levého menu.

Pole dancing

Pole dancing

už dávno není spojován jen s provokativním vrtěním striptérek. Naopak! Tanec u tyče je ve světě uznávaným tancem stejně tak jako balet, valčík nebo třeba salsa. Obsahuje gymnastické prvky, akrobacii, moderní a volný tanec. Podle většího počtu tanečních nebo gymnastických prvků pak rozlišujeme pole dance a pole fitness. Přestože jsou tanečnice celkem spoře oděné, pole dance rozhodně nemá nic společného se svlékáním se nebo něčím vulgárním.

Historie

Odkud se vzal pole dance

Když se řekne "pole dance" – ve volném překladu tanec na tyči, většině lidí se vybaví noční kabarety a vykřičené domy. I to je součást jeho historie. Málokdo ale ví, že jeho skutečné kořeny jsou v Indii a vyvinul se z jogínského cvičení na dřevěném kůlu a provaze. Do nočních podniků se dostal přes Hoochie Coochie tanečnice z cirkusových stanů, kterým posloužila tyč od šapitó k předvádění svých triků. Pole dance ve fromě striptýzu se pak vyvinul v Kanadě a Americe v 80. letech.

Jak je to dnes

Dnešní forma pole dance se těší stále větší oblibě u žen po celém světě. Hollywoodské hvězdy ve volném čase tvarují pomocí tyče svá těla a pole dance bude uveden dokonce jako předváděcí sport na nejbližších Letních olympijských hrách!

Taneční skupina - pole dance

Skupina vznikla v květnu roku 2010 v Praze ze studentek a školících se lektorek kurzů pole dance. V současné době má 4 členky. V České Republice je toto dívčí seskupení první taneční skupinou, která se pole dance věnuje profesionálně. Cílem skupiny je prezentace Pole Dance jako jedinečného uměleckého zážitku na rozhraní tance a sportu. Členky skupiny mají bohaté zkušenosti i s jinými styly tanců a s různými sportovními disciplínami, jsou s to vytvářet velmi rozmanitá a divácky atraktivní vystoupení.

Nabídka vystoupení:

Pole dance show

Nabízíme profesionální taneční show na tyči nebo na více tyčích na koncertech, přehlídkách, v klubech, barech, na firemních akcích apod. Jedná se o tanec a akrobacii na tyči, nikoli však o striptease. Přesto je naše show divácky velice atraktivní a doposud jediná svého druhu v ČR. Protože akrobacie na tyči je fyzicky náročná, jednotlivá vystoupení se časově pohybují v rozmezí 5 – 10min. Show lze ale jednoduše rozvrhnout tak, aby pokryla celovečerní program. Je možné připravit i tématické večery (RnB night, Rock,..), případně převlekové show.

Disponujeme dvěma typy mobilních tyčí:

X-Pole

Snadno ukotvitelná kdekoliv, kde je rovná podlaha, a zděný nebo betonový strop. Není potřeba nikde nic vrtat, tyč má vlastní rozpírání. Ideální výška je mezi 2,5 – 4 metry. Okolo tyče je zapotřebí alespoň 1,5 m místa na všechny strany

X-Stage

Je možné umístit tam, kde je strop příliš vysoký nebo klenutý, nebo jde-li o akce pod širým nebem. Tyč má vlastní malé podium ve kterém je pevně ukotvená. Opět je ale potřeba alespoň 1,5 m místa na všechny strany.

Akrobatické vystoupení na tzv. šálách

Kromě akrobacie na tyči,Vám můžeme nabídnout i akrobatické vystoupení na tzv. silks - šálách.

Akrobatka ve výšce několika metrů tančí na dlouhých pruzích látky jako by létala. Ohromuje Vás svou elegancí, lehkostí a energií, padá a znovu stoupá, zavěšuje se za nohy a vy pomalu přestáváte tušit, kde je nahoře a kde dole. Sedm minut inspirace, které osvěží program každé akce.

 • Foto ( 7 )

  • Pole dancing
  • Pole dancing
  • Pole dancing
  • Pole dancing
  • Pole dancing
  • Pole dancing
  • Pole dancing

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .