Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Moderátor, kouzelník, fakír, barmanská show, akrobatická show, létající děti, imitátor Michaela Jacksona, karaoke, dj's, zábavná show, capoeira, barmanská fire show, mažoretky, ohnivá show , UV show a mnoho dalších vystoupení, které jste nenašli v sekci hudba a tanec, naleznete právě zde. Garantujeme kvalitu našich vybraných umělců s kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme. Vyberte si podle Vašeho přání. Naši umělci se přizpůsobí jakému koliv požadavku a typu akce v rámci jejich maximálních možností.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Barmanská show

LFT

ilustrační foto

Barmanská show v podání "Divokých koček."

Tato noc bude nezapomenutelná a každý si přijde na své. Lahodné (cocktaily) drinky Vám namíchají nejlepší Freestylové barmanky v Evropě.

Během večera uvidíte tanec na baru. Kubánský rum Vám poteče rovnou do krku. Nevídaná Fire show.

Akční noc na kterou Vaši hosté opravdu nezapomenou, protože tyto dámy to umí opravdu rozjet. Zažijete jízdu, která stojí za to!

Navíc se každopádně tuto noc zvýší tržby na barech!

Neváhejte si u nás objednat tuto skvělou noc s krásnými a divokými kočkami!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .