Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Moderátor, kouzelník, fakír, barmanská show, akrobatická show, létající děti, imitátor Michaela Jacksona, karaoke, dj's, zábavná show, capoeira, barmanská fire show, mažoretky, ohnivá show , UV show a mnoho dalších vystoupení, které jste nenašli v sekci hudba a tanec, naleznete právě zde. Garantujeme kvalitu našich vybraných umělců s kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme. Vyberte si podle Vašeho přání. Naši umělci se přizpůsobí jakému koliv požadavku a typu akce v rámci jejich maximálních možností.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Bublinová show

M.K. bublinář

je jako jediný bublinář v ČR členem mezinárodní asociace profesionálních bublinářů, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Je také držitelem několika světových rekordů s bublinami,  jako například nejdelší bublinový tunel dlouhý 24.1m,  nebo 5 tygrů zavřených v bublině. Za jeho poslední rekord – největší věc uzavřená do mýdlové bubliny, což nebylo nic menšího,  než závodní kamion - byl nominován agenturou Dobrý den na titul Rekordman roku. Při jeho show uvidíte levitující a explodující bubliny, kolotoč, hvězdičku, triky na jediném světelném stoku ve střední Evropě, obří bubliny a mnoho dalších, někdy až neuvěřitelných kouzel a triků s bublinami.

Úchvatné vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů:

bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.

Dále je možno zajistit také bublinový workshop, nebo bublinovou školu se soutěžemi pro děti, výrobu reklamních bublifuků,  pronájem výrobníků bublin, které dělají moc hezké efekty ve vnitřních i venkovních prostorách, nebo unikátní patentovanou  novinku, kterou můžete vidět pouze při této show a to promítání na stěnu bubliny.

 

Bublinová show

Jedná se o velice atraktivní vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů, které v Evropě nemají obdoby a ovládá je pouze několik bublinářů na světě, uvidíte:

Fantastická kouzla a triky s mýdlovými bublinami - bublinová kostka, hvězdička, sopka, kolotoč, levitující, hořící a kouřové bubliny, pytel plný bublin, tančící bublinový sněhulák, kouzlení bublin z ruky a další

Bublinové triky na SPECIÁLNÍM BUBLINOVÉM STOLKU -  tato rekvizita je v ČR úplnou novinkou, na originální triky na světelném stolku se můžete těšit pouze při bubble show M.K!!

Větší bubliny - několika metrový bublinový had, bublinový tenis a další

NEJVĚTŠÍ BUBLINY NA SVĚTĚ - bublinový tunel, bubliny větší než člověk, několika metrové mega bubliny a nakonec uzavření několika zájemců najednou do jedné bubliny :-)

Vystoupení je vhodné na všechny typy akcí  jako jsou firemní párty, večírek, oslava, teambuilding, prezentace, výstava, veletrh, konference, welcome drink, VIP event., dětské dny, městské slavnosti a další.

 

Délka trvání programu: cca 20 minut, v případě potřeby máme připraveny i kratší varianty v délce 10 a 15 minut. Můžeme zajistit základní osvětlení, ozvučení a LED diodové hvězdné pozadí ZDARMA.

 

Bublinová show M.K. s workshopem

Po vystoupení vtáhne bublinář účastníky akce do bublinového světa, oblékne zájemce do bubliny a naučí je některé svoje triky. Diváci budou mít možnost vyzkoušet si jeho úžasnou bublinovou směs a tvoření velkých bublin, naučí se foukat bubliny z ruky, nebo trik, jak fouknout bublinu do bubliny a dozví se recept na výrobu domácího bublifuku společně s radami a typy na domácí bublání. Zájemce oblečené do bubliny můžeme fotografovat a fotky na místě na počkání vyvolávat.

Délka trvání programu:

cca 1 hodinu - 20 minut show + workshop mimo pódium.

Další služby:

FOTOKOUTEK – fotografování zájemců uzavřených v bublině (v rámci workshopu), vyvolávání fotografií na počkání na místě

REKLAMNÍ BUBLIFUKY – zakázková výroba bublifuků s vlastní etiketou – logo společnosti, fotografie, svatební tématika a   podobně.

REKLAMNÍ BUBLINY - SVĚTOVÁ NOVINKA - UVIDÍTE POUZE PŘI BUBBLE SHOW tohoto bublináře!!

Rekvizita, díky které je možné na stěně bubliny zobrazit grafiku dle vašeho přání. Bublina má průměr kolem 50 cm a výšku přibližně 30 cm. Do bubliny je možné promítnout téměř cokoliv, ale pro co nejlepší výsledný efekt je vhodné volit jednoduchou grafiku bez detailů. V průběhu promítání je potřeba tma. Životnost bubliny je kolem 20ti vteřin, vše je samozřejmě možné několikrát opakovat pro fotografy. Skvělé pro prezentaci značky, na tiskové konference pro novináře, ale také jako překvapení na večírek pro obchodní partnery!

PRONÁJEM VÝROBNÍKŮ BUBLIN – profesionální výrobníky bublin na zabublání venkovních i vnitřních prostor, prodej speciální bublinové kapaliny.

  • Foto ( 6 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .