Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Moderátor, kouzelník, fakír, barmanská show, akrobatická show, létající děti, imitátor Michaela Jacksona, karaoke, dj's, zábavná show, capoeira, barmanská fire show, mažoretky, ohnivá show a mnoho dalších vystoupení, které jste nenašli v sekci hudba a tanec, naleznete právě zde. Garantujeme kvalitu našich vybraných umělců s kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Imitátoři

Michael Jackson - oficiální imitátor v ČR

Narodil jsem se 13. 11. 1990.

Mám úspěšně dostudované gymnázium a momentálně studuji vysokou školu. Je mi 20 let a tančit jsem začal, když mi bylo 10 let. Michaela jsem začal poslouchat již v 5ti letech a byl jsem ohromen jeho pěveckými i tanečními schopnostmi. Když jsem ho poprvé spatřil, bylo nad nebe jasné, že to bude můj celoživotní vzor.

Michaela  Jacksona tančím již 10 let.

Mezitím jsem navštěvoval i Základní uměleckou školu, kde jsem působil jeden rok a studoval jsem balet. Od roku 2005 působím v klubech a akcích po celé republice. V roce 2009 jsem byl přizván na pietní akci King of Pop Forever ve Žlutých lázních v Praze. Ten den jsem vedl ještě stovky lidí při Beat it tanci v ulicích Prahy. V témže roce jsem začal spolupracovat s DJem Paulem Bulvou. V říjnu roku 2009 jsem byl přizván, jako host do Snídaně s Novou v souvislosti s uvedením filmu „Michael Jacksons THIS IS IT“. V listopadu 09 jsem byl hostem na módní přehlídce v Náchodě.  Tuto módní přehlídku moderovali p. Genzer s p. Suchánkem. Jako modelky byly  přítomny například Erbová, Mesárošová, Lutovská, Jandová a další. Hostem, který stojí za zmínku, na této módní přehlídce, byl Dalibor Janda. V prosinci 09 jsem byl přizván k natáčení reklamy a upoutávky na Michaelovo koncert, který vysílala televize Barrandov na silvestra 09. V následujícím roce 2010 jsem byl v klubu SaSaZu vyhlášen jako Oficiální imitátor jediného oficiální fanclubu Michaela Jacksona v ČR.

Poté jsem se, podobně jako v roce 2009, účastnil i v roce 2010 pochodu stovek tančících lidí v pražských ulicích na píseň Thriller. V srpnu jsem vystupoval v divadle Hybernia v Praze, kde moderátorem akce byl Miroslav Šimůnek. V roce 2011 jsem vystupoval ve Žlutých lázních jako host spolu se Sagvanem Toffim, Věrou Špinarovou a Michalem Davidem. V červnu jsem vystupoval v pražském hotelu Hilton. Otevíral jsem Open letní parket v Sekeřicích, kde jsem měl skoro hodinový program open-air a jako DJskou produkci předvedl Carl Lope.

 

Klub SaSaZu, klub Retro, divadlo Hybernia, Žluté lázně v Praze, Disko Hrádek Litoměřice, módní přehlídka v Náchodě, Óčko Music Club, Televizní noviny na Nově plus živý vstup rozhovoru, reportáž na Óčku Tv, Natáčení reklamy a upoutávky pro TV Barrandov, hotel Hilton a další...

 

Nabídka Vystoupení:

Každé vystoupení trvá 9-10minut a skládá se z více skladeb, mimo poslední taneční varianty. Ke každému tanečnímu vstupu jsou samozřejmě jiné kostýmy. Vše podle originálních videí Michaela Jacksona

  • Scream / They don´t care about us / In the closet
  • Smooth criminal / Jam / The way you make me feel
  • Billie Jean
  • Foto ( 3 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .