Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Moderátor, kouzelník, fakír, barmanská show, akrobatická show, létající děti, imitátor Michaela Jacksona, karaoke, dj's, zábavná show, capoeira, barmanská fire show, mažoretky, ohnivá show a mnoho dalších vystoupení, které jste nenašli v sekci hudba a tanec, naleznete právě zde. Garantujeme kvalitu našich vybraných umělců s kterými spolupracujeme, nebo zastupujeme.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Ostatní

Kouzelník

Kouzelnická show

Nabízíme Vám velice zajímavé vystoupení mladého, velice sympatického kouzelníka.

Člena prestižního kouzelnického klubu – KIM clubu Praha.

Od 15 let se účastnil desítek mezinárodních kouzelnických soutěží a na cestě při získávání nejrůznějších prestižních ocenění si uvědomil, že v životě NECHCE kouzlit pro kouzelníky a kouzelnickou porotu, která na vystoupení nahlíží a hodnotí jej trochu jinak než veřejnost. Chce kouzlit pro veřejnost - pro skutečné diváky, kteří se chtějí bavit a být skutečně okouzleni..

Show magic

Charakteristika vystoupení viz. fotografie a video. Vhodné na nejrůznější typy akcí. Pyroefekty v průběhu programu lze přizpůsobit technickým požadavkům akce.

Délka vystoupení 8 minut.

  • Foto ( 7 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .