Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Zde se můžete seznámit s naší činností tváří v tvář. O zajímavých akcích budeme průběžně přinášet malé reportáže s popisem akce a fotodokumentací. Pokud jste s námi spolupracovali a rádi byste tuto akci zde měli uvedenou, napište nám.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Reference

Forest Park Hotel - Silvestr 2010

Zajištění Silvestrovského programu pro Forest Park Hotel, lokalita Zwieslerwaldhaus.

Coco-choco Night - Disco Club Sierra v Teplé - 25.12.2010

Kokosy a čokoláda. Co vše se dá dělat s těmito ingrediencemi jste mohli vidět na naší akci v Sierra clubu. Akce je přímo z naší agenturní "kuchyně".

The Others - Disco Club Hrádek 26.11.2010

Michael Jackson - oficiální imitátor v ČR v Disco Clubu Hrádek - 29.10.2010

Narozeniny Disco Clubu Hrádek - 22.10.2010

Skvělá párty, kterou jsem připravili pro tuto příležitost. Náš nový projekt "Heart Of Strings" v celé sestavě. Super atmosféra a vydařená akce. Video tohoto projektu, kde část byla natočena právě na této akci, můžete shlédnout na hlavní straně, nebo v sekci NAŠE PROJEKTY.

Parkhotel Tosch - Srpen 2010

Zajištění uměleckého programu pro firmu Binox s.r.o ve spolupráci s Parkhotelem Tosch.

OP Papírna - Prosinec 2009

Vánoční večírek pro firmu OP Papírna. Brazilská show, moderoval Zdeněk Izer.

 • Foto ( 14 )

Klub Sierra V Teplé - Květen 2008

Zajištění vystoupení Leoše Mareše

3.10.2008 D5 Disco Club

ZaJištění vystoupení Leoše Mareše.

20.9. 2008 - D5 Disco Club

Plzeňská 392, Králův Dvůr
V druhé polovině září a to 20.9. 2008 jsme opět zajistili umělecké vystoupení pro club D5, kde nám svou taneční show předvedli Iveta Wolfová a Petr Ježek, kteří se mohou pochlubit titulem Mistři ČR v break dance a jediné duo v tomto tanečním odvětví. Sehranost tohoto páru uchvátila snad každého návštěvníka této akce.

 • Foto ( 5 )

17.9. 2008 - D5 Disco Club

Plzeňská 392, Králův Dvůr
Ve středu 17.9. v D 5 - ce si návštěvníci zavzpomínali na nestárnoucí hity 60 – 80.let v podání revivalové skupiny BROWNIES. Skupina ve složení tří krásných, exotických a temperamentních zpěvaček a tanečnic v doprovodu šarmantního krále tanečního parketu roztančila všechny přítomné hosty a zazněli známé hity jako například:

 • HEP SISTERS: "We are family"
 • VILLAGE PEOPLE: "W.M.C.A"
 • WEATHER GIRLS: "Its raining men"
 • TOM jONES: "Sexbomb"
 • KINGSTON TRIO: "The lion sleeps tonight"

Atmosféra byla skvělá a úžasní BROWNIES sklidili obrovský úspěch ...

 • Foto ( 5 )

D5 Disco Club

Plzeňská 392.Králův Dvůr
V sobotu 6. září 2008 jsme se vydali do Králova Dolu u Berouna do nově otevřeného Disco Clubu D5, se kterým pro Vás chystáme ještě mnoho dalších akcí. Mohli jsme si zde poslechnout hudbu současných hitparád

Jako hosty jsme měli finalisty soutěže X-Factor, kde nám vystoupila stále populárnější skupina Za 5 dvanáct, u které se v brzké době můžeme těšit na jejich první CD. To například v nedávné době vydala zpěvačka Míša Nosková, která nám show a právě své nově vydané hity předvedla ve velmi živelném vystoupení tak, jak to k jejímu show neodmyslitelně patří. Ukázky z jejího cd si budete moci již brzy poslechnout na našich stránkách …

 • Foto ( 8 )

Official akon afterparty - Mecca

Mecca,U Průhonu, Praha 7
STARMIX – V únoru 2008 jsme se společně s agenturou Starmix podíleli na tanečním a uměleckém programu v jednom z nejprestižnějších pražských clubů, Mecca. „Official Akon afterparty“. V daný večer se club rozdělil na dvě stage, kdy v jedné si na své přišli příznivci housové muziky v podání dvou hlavních DJ´s, Angel Charlie a David Monoszon.

Druhá stage se zmítala v rytmech stále populárnějšího R´n´b, při kterém své umění předvedl DJ Scarface a jeho hosté. Při jejich hudbě se Vás snažily do varu dostat naše tanečnice.

 • Foto ( 2 )

Glamorous R&B Night „Diamonds Club“

Celnice, Občanská plovárna, Praha 1
Přesně měsíc po afterparty v clubu Mecca, jsme opět spolupracovali s agenturou Starmix. Tentokrát jsme se přesunuli do neméně známého clubu Celnice na Občanské plovárně. Start R&B noci vypukl odbitím 22té hodiny.

Na sedmi plazmových obrazovkách jsme mohli sledovat vystoupení různých světových R&B. Live nám poté vystoupili Djs Kaz D, Rawal, Abdul52 a Dj Omar, při kterých příjemnou taneční atmosféru doplnili opět naše tanečnice.

Takzvanou „ Třešinkou na dortu“ byla přehlídka několika luxusních vozů, která byla přistavěna u vchodu clubu.

 • Foto ( 2 )

Bora Bora Duplex

Václavské náměstí
Na další akci Starmixu na které jsme se podíleli, jsme se přesunuli do vyhlášeného Duplexu. Party nesena ve stylu Bora Bora proběhla letos 23.5. K poslechu kvalitních Djs pro tuto noc, nám zahráli DJ Angel Charlie, David Monoszon, Tommy Rogers & Peet, Leon, Hector, Kaz D, Rawal, Pat Heart, Kristo a Karchi, tradičně doplněni naším vystoupením.

Původně se zde měly objevit pouze dvě stage, které byly nakonec rozšířeny ještě o třetí. Právě ta byla vystavěna na střešní terase clubu a okouzlit nás tedy mohla zajímavou outdoorovou atmosférou a výhledem na noční Prahu.

 • Foto ( 5 )

Circus Circus Mecca

U Průhonu, Praha 7
I na akci Circus Circus, kdy jsme opět zavítali do Meccy se naše agentura podílela, jelikož break dance tanečníci, akrobati, mimové i skokani - to se na party jen tak nevidí, resp. šlo zřejmě o první clubovou akci tohoto druhu u nás. Dalo by se říci, že taneční party získala nový rozměr a návštěvníci to také ocenili, stejně tak jako kvalitní hudební produkci, o kterou se na hlavní stage postarali DJs Angel Charlie a David Monoszon.

 • Foto ( 5 )

Brazilská noc

Dne 9.11.2007 jsme pořádali brazilskou noc pro firmu Kubík a.s. v Brazileiro restaurant ve Slovanském Domě v Praze.
Akce se velice vyvedla a byla opravdu ve velkém stylu.Hostů se sešlo cca 250 a restaurace praskala ve švech. Program byl pestrý a vystoupilo zde mnoho vynikajících umělců .V rytmech žhavé samby brazilští tanečníci roztančili celé publikum.Vystoupení Capoeiry hostům bralo dech a v určitých chvílích se zastavovala srdce při pohledu na náročné akrobatické prvky. Brazilští bubeníci z Tam Tam Orchestry předvedli velkolepou bubenickou show. Martin Tankwey zde exceloval svými improvizačními schopnostmi a svým pěveckým vystoupením rozesmál všechny zúčastněné.

Pro pány jsme připravili ochutnávky likérů značky Luxardo s odbornou prezentací naší partnerské firmy Spiritrade. Hosté měli připravený úžasný raut z brazilské kuchyně a mnoho dalších výborných specialit jako například Sushi bar a spoustu jiných excelentních jídel.Nechyběli dortíčky, saláty a exkluzivní, kvalitní vína.Zkrátka zde si všichni přišli na své. Celý večer byl nabitý exotickou atmosférou, který o to více dokreslila krásná a okouzlující moderátorka Lejla Abbasová.

 • Foto ( 5 )

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .