Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Exotické tance. V poslední době jsou vystoupení exotických tanečních skupin nejrůznějších forem ve velké oblibě.
Vystoupení těchto skupin a představení exotických tanců Vaši akci zcela jistě rozproudí a pozvedne celkovou atmosféru.
Vystoupení jsou velmi temperamentní.

Vzhledem k tomu, že vystoupení bývá interaktivní s návštěvníky a hosty akce, kteří se do vystoupení často i zapojují, tak se toto vystoupení využívá při slavnostním zakončení celé akce.
Zde máte možnost seznámit se s našimi exotickými tanečníky a skupinami.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Tanec

Exotické tance

Exotika, vášeň, slunce, teplo, energie. Exotické tance, nebo-li exotická show. Velice žádaná a oblíbená vystoupení. Krásné exotické tanečnice a tanečníci. Do exotických tanců spadají i tance kubánské a brazilské. My jsme zde vytvořili podsekce a rozčlenili je tak, aby jste se mohli snáze orientovat v těchto tancích. Vyberte si z nabídky vlevo, co Vás zajímá. Braziská show, kubánská show, nebo karibská show.

Doporučený počet tanečníků jsou čtyři (nejčastěji 2 páry), nebo 5 tanečníků (3 dívky + 2 chlapci).

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .