Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Naši tanečníci získávají prvenství v republikových i světových soutěžích. Působí v nejlepších tanečních skupinách. Vystupují v nejlepších klubech a diskotékách. Můžete je vidět na různých kulturních akcích. Vystupují se celebritami, účinkují ve videoklipech, televizních reklamách a pořadech, muzikálech, tanečních filmech a zábavných show. U nás najdete ty nejlepší profesionály z tanečního světa a show businessu.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Tanec

Taneční dua

Crazy Breakers

Duo "Crazy Breakers" tvoří Petr Ježek a Iveta Wolfová. Jsou to několikanásobní mistři ČR v Break Dance a také v kategorii fitness team – funk / hip hop ve sportovním aerobiku. Prozatím jde o jediný taneční profesionální a nejstarší pár v České Republice tančící Show Break Dance. Působí spolu více jak 16let. Jejich vystoupení  dokazuje velice vysokou profesionalitu, náročnost akrobatických prvků a zároveň mnohaleté zkušenosti tohoto tanečního páru.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .