Ree Art Production

ReferenceHledáme nové
tváře
Kontakt

Naši tanečníci získávají prvenství v republikových i světových soutěžích. Působí v nejlepších tanečních skupinách. Vystupují v nejlepších klubech a diskotékách. Můžete je vidět na různých kulturních akcích. Vystupují se celebritami, účinkují ve videoklipech, televizních reklamách a pořadech, muzikálech, tanečních filmech a zábavných show. U nás najdete ty nejlepší profesionály z tanečního světa a show businessu.

Formulář pro dotazy Zaslat dotazník

Tanec

Taneční skupiny

Indians Breakers

Taneční skupina je zajímavá tím, že se skládá ze samých chlapců ve věku od 8 do 14 let. Jejich patronem a trenérem je Petr Ježek, který je se svou partnerkou Ivetou Wolfovou několikanásobný mistr ČR v Break Dance a také v kategorii fitness team – funk / hip hop ve sportovním aerobiku.

Crazy Funk Stylers

Tuto taneční skupinu můžeme začlenit do nejlepších tanečních skupin v Čr.  Jako bývalí členové formace Kidz of Funk se stali v roce 2001 mistry ČR ve sportovním aerobiku a fitness – kategorie fitness team – funk/hip hop, čímž se nominovali na mistrovství světa v Maroku. Po účasti na MS v Maroku založili taneční skupinu CRAZY FUNK STYLERS, se kterou úspěšně pokračují v soutěžní kariéře v této disciplíně. Dnes má tato skupina zastoupení dvou generací.  Zakladatelem jsou Petr Ježek a Iveta Wolfová.

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu včetně obrazové/video galerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy REE ART PRODUCTION je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Internetová prezentace firmy REE ART PRODUCTION obsahuje skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

Výměna odkazů

Copyright © 2019 Ree Art Production Rybničná 1, Praha 6- Liboc - Czech Republic - Europe. All rights reserved
Powered by Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! | Valid CSS! .